Väikesed kunstnikud

Eile oli ühes mitmike grupis just juttu laste pättustegudest, tapeedi kiskumisest ja liistude sikutamisest. Ma pean ütlema, et viimase aasta jooksul oleme me abikaasaga korduvalt täheldanud, et jumal tänatud, et maja ostes rohkem raha ei olnud, et terve maja kapitaalremont ära teha, sest praegu oleks väga kahju kogu sellest remondist ja kulutatud rahast. Ikka kipub elus nii minema, et kõik halb on millegi jaoks hea ja iga asi omal ajal. 

Õnneks on meie põhikunstnikule, Purule, peaasjalikult kätte jäänud harilik pliiats ja kustutuskummiga saab suuremad kahjud eemaldada. 

Tapeediga on aga hoopis teine teema. Praegu on küll kole vaadata seda teise korruse vahetuba aga õnneks tahtsime me niikuinii selle välja vahetada 😊. Lihtsalt mitte veel sel, ega ka järgmisel aastal. Ilmselt alles siis kui jutust päriselt ka aru saama hakatakse 😁

Vahetoa tapeet ja venna toa ökud ning silmapliiats emme töötoas 🙄

Ega ma täpselt ei teagi kuidas see hetk ligi hiilib, et see joonistus jälle kuhugi tehtud saab aga ükshetk kui on liiga vaikne, oleme taas kunsttüki või kahe võrra rikkamad. 

Elutuba ja diivanid 🙄

Ma olen neid suunanud ikka paberile joonistama ja neile lausa nende oma märkmikud andnud, siis kui mina enda omasse tähtsaid toimetusi kirjutan. Sest ega minu märkmik ka pääsenud ei ole. Sellesse pole vist kunagi niipalju kirjutatud kui viimasel poolaastal. Osades lehtedes see lausa mustab! Oma osa on saanud veel trepp, diivan, nende oma laud jne. 

Meil on oma magamistubade remondist alles hunnik tapeeditükke ja plikade üks meelistegevusi ongi see, kui ma panen tapeedi heledama osaga ülespoole, nad sinna peale saavad istuda ja siis hoolega joonistavad. Taaskasutus missugune! 😁 kasutasin sama nippi juba lastehoiu aegadel, see meeldis kõikidele lastele! 

Paid!

Maiken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*