Unekesest uues pesas 

Nonii, esimene öö meie suureslaias uues voodilahenduses on seljataga ja ma ei saaks olla rohkem rahul! 

Ei, see loomulikult ei tähenda, et kõik magasid õndasalt rahus terve öö. Kuigi ma natuke lootsin, et Murphy seadus paneb plikad nüüd oma vooditesse magama aga never mind that 😁.

Aga kui kella 12 paiku Puru enam oma voodis edasi ei maganud, tõi abikaasa ta meie voodi uue osa peale magama ning umbes poole kahe aeg jõudis Pudi ka järgi. Pudi maandus minu poole peal ja ma eraldasin ta endast suure padjaga. Olenemata sellest, et nad seal rahulikult edasi magasid, ei seganud see meie und üldse, sest meie saime magada teineteise kaisus, ühel tasandil (muidu magas üks ühe lapsega põrandal, teine teisega  voodis) ja ruumi oli ka. Ma nii igatsesin seda kaisutamist!!! 

Ma tunnen ennast täna palju rohkem puhanuna ja rahulikumalt. Unevõla täitumisest ma ei unistagi aga nii on see süsteem palju parem ja ma tean küll, et on neid kes arvavad, et ma oma lapsed sellega ära rikun… Minu jaoks on palju olulisem praegu see, et mul natukenegi unetunde juurde tiksuks ja ma päeva vastu pean. Kui ma olen puhanum, eks nad siis lähevad üks hetk jäädavalt ka oma vooditesse.

Aitäh armas abikaasa, et mu näägutamise tulemusena see voodi üksord meie ellu jõudis 😁


Paid!

Maiken

3 Comments

  1. Mis “rikun”?! Hoopis õnnelikud ja endaga rahul inmesed kasvatad 🙂 baasturvatundega saab oluliselt paremaid inimesi “ehitada” 🙂 minu läbitud titade uneloengud soovitavad kaisutada, siis on lapse-ema unnerütmid sarnased ja kergem emal ätgata öösel. Ca 3-4selt alles on inimene valmis oma tuppa oma voodi kolima, ca 2selt, kui võiks juba terve öö osata magada, võib lapse juba kaugemale “nihutaa”, nt oma voodi kõrvale tema oma voodisse 🙂 aga võibolla olen valinud sellised koolitajad lihtsalt 🙂 (Ülle Lember ja Reet Post) palju mõnusat ja rahulikku und teie perele!:)

    • Aitäh, armas Tiiu! Mina pole ühtegi koolitus sel teemal läbinud, ma isegi ei tea miks 🤔. Küll aga on praegu igal nurgal näpuga vibutajaid, KUIDAS täpselt oma lapsi kasvatama peaks. Sellepärast selle igaksjuhuks sinna sisse kirjutasingi. Olen samuti seda meelt, et lapsed on väikesed vaid ühe korra 🙂

  2. Iga üks kasvatab lapsi nii kuidas tahab. Peaasi,et lapsed ja ise õnnelik oled. Kõik lapsed on erinevad ka. Ma ka lapsega iga päev õue ei jõua. Aga oma voodis magand sünnist saati. Iga ema kasvatab last nii nagu õigeks peab 🙂 jõudu ja jaksu teie peresse!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*