Üleni roosa 1. kuu postitus

Nuhvikud said täna juba ühe kuuseks. Mõtlen küll, et kuhu see aeg kulunud on, aga ilmselgelt mitte magamisele. Samas, beebid ärkavadki öösiti ja meil on see olukord täiesti normaalne, lihtsalt minu keha ja meeled ei ole minuga samal arvamusel. 

Tänases kontrollis ämmaemanda juurde sain rohelise tule trenni tegemiseks, saunas käimiseks ja kiideti, et tüdrukud rinnapiimalapsed on. Juhuu! Ma ei viitsiks (vähemalt mitte veel) öösiti pudelitega jantida… Hetkel toimub minu magamine kas vasakul küljel või paremal küljel, oleneb kumb laps parasjagu rinnal on. Suslikid ju jäävad ise ka magama rinnal ja ei söö korralikult, võibolla ka selle pärast meil selline jantimine iga natukese aja tagant öösiti käibki. Aga ma proovisin ühel ööl ka varianti, et toidan neil “korralikult” kõhud täis ja ei lase ennem magama – suurim viga! Mina olin magamatta ja väss ja siis mul oli kaks pahurat beebit. Never again! 
Ma parem kannatan selle külgedel magamise ära ja oleme kõik natuke õnnelikumad (ehk?).
Lutti preilid jätkuvalt ei tunnista, proovinud oleme erinevaid ja tulemuseks on üsna aukartust äratav luti kogu lastetoa kummutil, mis ilmselt jäävadki sinna seisma. See on lausa ulmenaljakas mis nägu nad luti peale teha suudavad… See ilme on nii ehe: kõige rõvedam asi maailmas – väkk! 
Aga stratergilised mõõdud:
M 3455g
K 3620g
Kaaluvahe on veidi suuremaks läinud kui sündides(100g) aga K on meil ka suurem tissitaja ja kisakõri, nii et sellest ka ilmselt see suur vahe. M see-eest on selline tšill beebi aga ta mängib ka toiduga rohkem.
Tüdrukute sünnipäeva puhul sõime roosat sefiiritorti, mis minumeelest on värvi poolest väga teemakohane ja kuna ma šokolaadi veel igaksjuhuks natuke väldin siis oli sefiir ka üsna ainuke valik selveri koogiletis kell 21.00 eelneval õhtul 😃.

Kasvuhoone kõrvale on ennast mugavalt paika sättinud üks hiiglaslik moon. Ja just tänaseks otsustas ta avada kaks õit, nagu loodud minu roosadele beebidele 😊

Roosad paid!
Roosa GG 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*