Töötoake

Minu töötoake on alumise korruse ruumidest esimene mis tundub, et hakkab varsti valmima ja ma olen tema sisustuseks ka kogu mööbli juba muretsenud. Siiski olen ma oma esialgses kujutluspildis juba natuke kahtlema hakanud.  Ma sisustan selle toa täielikult kasutatud mööbliga. Peaaegu saan öelda, et tasuta mööbliga. Mu plaan on võimalikult palju taaskasutada ja soodsalt hakkama saada. 
Esimene mis mu töötoa jaoks valmis oli klientide laud. See tuli minu juurde facebooki kasutatud mööbli grupist – tasuta. Tegemist oli perearsti kabineti läbivaatus lauaga. Mingil põhjusel kui kellelegi mainisin, et sain tasuta läbivaatuslaua – arvasid kõik, et tegemist on günekoloogi lauaga 😅 dirty mind? 
See lauake sai uue katte ja ei ole enam kole roheline vaid hoopis sinine ja kuldsete lillekestega. Katsin ta vana voodikattega ja klambripüss oli abiks. 

Teine ese mis töötoa jaoks plaanisin on kapike, mis on pärit mu ema kodu kõrvalhoone lakast. See oli nagu tõeline aarde leid! See kapp oli seal veel kaua – kaua enne kui ma ta lõpuks sealt nüüd kätte sain. 


Ta vajas palju liivapaberit ja puhastamist aga lõpuks on ta mul selline


Ja minu plaan oli ta värvida valgeks tagasi. Aga nüüd olen ma nii kahevahel…

Praegu on muidugi jube lihtne selliseid asju värvida, sest kriidivärvid annavad väga palju võimalusi ja neid on saadaval pea igas sisustuspoes. Näiteks Annie Sloani omad või vintro omad ja viimati nägin Penney & co varianti ka veel… Samas tundub see kapp niisama ka ilus, et võibolla ainult lakiks? Ma olen täiesti otustusvõimetu 😐

Ma ostsin selle kapi jaoks Universaal Universumist niiiiiiiiiiiii ilusad nupud. Aga isegi need ei aita otsustada, sest need sobivad ka siis kapile kui kapp ei saa valgeks või heleroosaks (mis tegelikult oli kõige algsem variant).


Kardinad sellele toakesele on samuti valmis ja need tulid küll mannavahused, nagu ka instagrammis näha sai 

 

Viimane mööblitükike mis sinna väikesesse tuppa mahub on kirjutuslaud mis on kapikesega samast ajastust, kuid teda ei ole ma veel pildistada saanud  ja näitan siis kui aeg käes 😊

Aga ma ei teagi mis nüüd selle kapikesega teha, sest töötoal on juba kips seinas ja kohe-kohe läheb pahteldamiseks ja siis juba tapeetimiseks…

Help!

Maiken

5 Comments

    • Soovitan peitsida heledaks ja lakkida, siis jääb puidu tekstuur ikka näha ja on nö poolel teel lakitud vs.värvitud versioonide vahel. Kapp on ju väga tore. Lihtsalt lakitud kapp läheb ajaga kollakaks.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*