Teisipäev

Käisin sel nädalal suurema tiiru teisel pool Tallinna ja tulin tagasi suure emotsioonide tulvaga. Pidin minema Tehno Turgu raadiosaatjatega abi saama (sest ma tehnoajudeta naisterahvas ei oska raadiosaatjaid seadistada koostööle) aga kuna see teenindaja väga ei viitsinud/tahnud mind aidata siis tulin sealt sama targalt tagasi. Ta soovitas mul oma raadiosaatjate mudelit googeldada, et ilmselt saan nii moodi kasutusjuhendi ja siis ma peaksin ise oma probleemi lahendatud saama… Well… Ma ei ole just tehnika alane geenius ja kui inimene kes sel alal töötab sind p**se saadab siis pm võib need raadiosaatjad maha kanda 🙁 Sest kui aus olla siis olin ma selle kasutujuhendi juba alla laadinud ning PROOVINUD sadatuhat korda ise hakkama saada!!!! Mu arvamus neist igatahes kukkus kolinal, sest varasematel aastatel on nendega kokkupuude alati ülipositiivne olnud.  

Aga kuna ma olin juba nii kaugele tulnud siis otsustas kallis mees lubada mul ka kiirel tuuril Realiseerimiskeskuses ära käia. See on üks mu lemmikuid kohti, kust igasugust huvitavat sisustusnodi võib leida.
Seekord rändas minuga sealt kaasa kaks komplektireketi mänge lastele (sest poja sünnipäev on juba ülehomme ja lastel peab olema tegevust õues), lepatriinu kommid ja imeilusad küünlaalused.
Need on suured ja ilusad ja maksid ainult 1€/tk!  Küünlad on varasemalt Hemtexist ostetud. 
Mulle väga meeldib see sügisene aeg, kus õhtud lähevad pimedaks ja küünalde põletamise hooaeg jõuab kätte. 

Lisaks õnnestus käia Tartu mnt Kangadzunglis, kust tuli minuga kaasa kardina pael (ma ei teagi kuidas seda tegelikult nimetatakse aga see asi mis õmmeldakse kardina üles äärde, et sa seda krookida ja riputada saaksid). Natuke halastust beebide poolt ja voilaa uued vahetoa kardinad (vanadest kardinatest, aga siiski).

Ülisuvised ja nunnud 🙂 

Paid! 
GG.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*