Tartu päev (vaheaeg)

Minu pojal oli kooli vaheaeg juba üle kuu aja tagasi aga ma ei ole ikka veel jõudnud kokkuvõtet teha meie supertoredast Tartu päevast. No teeme siis vigade paranduse 😊
Nende koolis on juba eelmisest aastast viis vaheaega ja seekord kui nüüd teistel oli vaheaeg siis tema käis koolis ning kui nüüd aprillis on temal vaheaeg, siis teised käivad koolis 😊 järgmisest õppeaastast on kõigil koolilastel viis vaheaega, mis veidi ühtlustab erinevates koolides käivate sõprade mänguaegasid 😊

 

Tahtsime teha sellise päeva, et oleme terve päeva üleni Rixi päralt ja teeme ühe suure üllatuse talle. Ta ei teadnud plaanidest mitte midagi. 

Läksime juba eelmisel päeval Rakveresse ja viisime plikad minu emme juurde ning ise läksime ämma-äia juurde. Magasime kosutava ööune ja asusime hommikul vara teele.


Tartusse jõudes võtsime esimese asjana Verneris hommikusöögi, sest eelmisest hommikusöögist oli juba mitu tundi möödas ja keegi poleks jaksanud näljasena järgnevaks valmis olla. 

Peatus nr 1. Verner
Abikaasa võttis munad ja peekoni, mina soolase kalaga quiche ja poja suure tüki torti ( ta sai valida, mida süda ihkab, ilmselgelt 😀)Ilm oli imeilus ja jalutus käik pärast hommikusööki oli väga kosutav ☺️


Peatus nr 2 Aura Veekeskus

Me valisime meelega seda pidi teekonna, sest Aura Veekeskuse piletitega saab Ahhaa keskusesse soodushinnaga 😉. Mitte, et meie tšekkide põlgurist perekond oleks selle peale tulnud, et tšekk võtta ja soodustust saada 😅.

Teenindaja ees letis oli ülitore ja selgitas meile meie pileti valikuid ja soovis meeldivat viibimist. 

Auras oli supertore ja nii abikaasa kui ka poja käisid torudest alla laskmas, mina olin pigem mullivannis ja ujula poolel. 

Just seal ujulas oli ka päeva ainuke tõrvatilgake, sest samal ajal oli seal laste ujumise tund sees ja üks tüdruk nii väga kartis vette minna ja minu jaoks jättis õpetaja suhtumine ikka kõvasti soovida… Aga see selleks, mina pole õpetajaks õppinud, võibolla peabki kalk nagu kivimüür olema. 

Minu lemmik “atraktsioon” oli iglu saun. Ma pidin kohe otsima, palju selline maksab, sest selline võiks omalgi õuepeal olla aga kodukal (link) on hinnapäringu jaoks vaja mail saata ja ma ausalt ei julge – ma saan ilmselt hinna peale südari 🙄. Aga see oli supermõnus ja meiega samal ajal saunas olnud vahvad babuljad kiitsid ka takka ☺️.


Väike peegliselfie ka ikka 😁

 Lõunaks sättisime ennast meie pere lemmikusse BabyBack’i Tasku keskuses. See oli ühtlasi ka peatus nr 3. Aga ega sellest lõunasöögist väga saagi midagi muud kirjutada, kui et see restoran on alati kindla peale minek.

Minu lemmikud sildid sealselt seinalt😁

Peale seda siirdusimegi Ahhaasse aega veetma, peatus nr 4 ja ohsapoiss kus seal oli sebimist ja toimetamist! Käisime seebi tegemise töötoas ja tegime ühe laheda video mida näeb siit(LINK)! Ega ma kõigest rääkima ei hakkagi, pildid räägivad enda eest 😊

Juhei! Ahhaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Emme kuidas ma välja näen?

Seebi õpitoas

Tibud olid nii armsad😍


Udu

Meie seebid

Rix on ikka hulljulge!

Käisime filmi sees abikaasaga

Meie oma tavalises olekus…

Tagasi sõites oli poja ikka täiesti läbi omadega aga õnneks rahul! Sõitsime rakveresse piigadele järgi ja lõpuks koju… oli alles päev! 

Ja siit see tuleb, minu esimene iMovie katsetus 😂


Paid!

Maiken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*