Täielik vinguviiul…

Eestalsel ei ole kunagi hea, talvel liiga külm, suvel liiga soe! Ma lihtsalt ei jõua sügist ära oodata… tahaks et oleks juba veidi jahedam, õhurohkem ning saaks kanda rohkem riideid.
Aga suvi, kus õues on 30 kraadi sooja, ei ole just väga minu teema. Keskmisest korpulentsema kehaga ei saa väga alasti ka ringi liikuda, nii et tuleb leppida paratamatusega, koguaeg on liiga palav ja liiga palju riideid.
Õnneks töötan ma kohas kus talviti on mõnusalt soe ja suviti veel mõnusamalt jahe, ilma konditsioneerita 🙂 Nii et tööpäevad on suvel täielik õnnistus!

Hetkel on aga elukorraldus selline, et otsuste kohaselt saab väga vaba august olema ning tööpäevi tavalisest oluliselt vähem – puhata, puhata, puhata! Jääbki rohkem aega oma elu korda seada, nimelt olen ma praegu suutnud oma elu väga põnevaks elada sellega, et kohe kohe ei ole mul enam kehtivat üürilepingut ja maja kuhu kolida ei ole ka veel minu teele sattunud ja sellepärast ma ennast nüüd hellitavalt vinguviiuliks kutsungi.
Vahel lihtsalt tundub, et KÕIK VEAB VALESTI.
Aga siis on jälle sellised päevad, kus universum teeb oma tööd hästi ja mul on suva, sest niguinii läheb nii nagu minema peab ja järelikult pean ma sellest olukorrast mingi õppetunni saama.
varsti ma kirjutan sellest lähemalt ka, kui põnev on endale elamist otsida ning mida kõike huvitavat maja pähe müüa üritatakse. olge valvel 😉

toohot

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*