Šokolaadimajake

Kui mulle midagi põnevat silma jääb siis pean selle ikka järgi proovima. Nii oli ka šokolaadimajaga, mis originaalis on veidi suurem ja värvilisem ja tehtud teisest šokolaadist. 

Mina otsustasin meeldiva kasulikuga ühendada ja kasutada oma lemmik šokolaadi, siis saab selle ju kunagi hiljem ära süüa 😂.

Igatahes idee on pärit siit LINK

Aga minu oma tuli veidi lihtsam, väiksem ja vigasem (esimese korra tegemise vead 😁).

Aga algusest siis: 1. Vali välja alus, millele maja püsti panna ja varu vajalik kogus šokolaadi (4 tahvlit fazerit kulus mul) ning vähemalt üks tuub glasuuri ja valikuliselt kaunistusi, minul läks suures lumeootuses tuhksuhkur käiku. 


Esialgu ostsin 5 tahvlit aga üks jäi siiski üle ☺️

2. Lõika välja vajalikud küljed 2 tk kandilised + 2 tk küljed tippudega + katuse osad (minu šokolaadil sama laiad kui küljed). Minu viga oli see, et külje tipud oleksin pidanud ühe ruudu võrra pikemad tegema, siis oleks kõik timm olnud, kes järgi teeb, siis ikka minu sõnade, mitte tegude järgi, eks 😁)


3. Tipuga külgede jääkidest on piisavalt, et vesivannil sulatada ja “liimina” kasutada. 

4. Hakka pihta, külg, külje haaval liimi kokku, vahepeal lase veidi liimimiseks kasutatud šokolaadil tahkuda ja siis pane katus peale. Mina tuulutasin ventikaga takka, ma ei teagi, kas see aitas või mitte aga ilma saab ka kindlasti!


5. Kui majake valmis, siis lase oma kujutlusvõime käiku ja kaunista nii kuis heaks arvad ☺️


6. Naudi oma kunstiteost ☺️💖


Mina jäin rahule, esimese kohta pole viga!

Kes järgi proovib, siis postitage mulle ka pilte!

Paid!

Maiken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*