siis kui ma plaane teen…

Tavaliselt täpselt siis kui ma kellelegi annan lubaduse, midagi teha, siis on peaaegu 90% kindel, et ma selleni ei jõua. Vähemalt viimase poole aasta jooksul… Lubasin ühele armsale blogilugejale kirjutada, mismoodi mu päev koos beebide ja poja ja toitumiskava ja toidu valmistamisega möödub, ning just nagu nimelt ei jõudnud ma sellest ei kirjutada, ega pildistada. Nii piinlik 🙁

Nädala lõpp oli hullumeelselt kiire aga supertore, sest mul käisid õed ja tädi külas ja ma sain linnaloa ja rakveres jõudsime ka käia, see kõik mahtus ajaperioodi neljapäevast pühapäevani. See pikk nimekiri on just see põhjus miks ma ei jõudnud. Lisaks andsid tüdrukud kolmel õhtul täiskontserti kogu kaadervärgiga – nutt, kisa, puuksud, üleväsimus jne jne. Ma olin ikka peale paaritunnist mässamist täiesti kapsas ja kuna öö möödus samuti vigisedes, siis ei õnnestunud ka päevasteks tegemisteks ennast välja puhata. Aga! Ma võtan ennast käsile ja kui ma ei jõua ühe päeva kohta kõike raporteerida siis nädala jooksul ma ühe keskmise päeva jagu pilte ikka suudan postitusse ära mahutada 🙂

 

 

Pealegi, ma vist sain omale lapsehoidja, kes käib vähemalt kord nädalas mul abis, siis saan ehk koristada ja kunagi võibolla trennigi (whoop-whoop!). Aga tagasi eelmise nädala väljavabandamiste juurde: 
Neljapäeval tulid mulle külla minu mõlemad õed, esialgu küll üks õde, teise õe lapsega. Nii hea on kui keegi on külas, siis on lobiseda kellegiga ja päev möödub kiiremini. Viimasel ajal lihtsalt läheb nii kiiresti pimedaks, et kell 16.00 on tunne, et tahaks ööunne :/ Reedeks oli tädi meile kutsutud, et ma saaksin kolme tunniste intervallidega linnaloa. SEE OLI IMELINE! Sain palju asju aetud ja tehtud, kuid osade asjade suhtes suutsin ennast ikka üle hinnata. Laupäeval võtsime õdedega põnnid autodesse ja sõitsime Karuorgu ema juurde ning õhtuks juba Rakveresse ämma-äia juurde sauna. Emaga käisin veel kiirel isadepäeva eelsel shoppingul Põhjakeskuses ja R sai ka ennast batuudikeskuses välja elada. Õhtuks andsid tüdrukud taas korraliku kontserdi, kuid ema ja ämma-äia ja abikaasa abiga sain isegi mina kiirelt saunast läbi käia.
   Isadepäev oli meil tore, meie pere issit ja taadut tervitati kingituste ja tordiga hommikul.
Isadepäeva eelselt tegid piigad mulle öösel vahva “kingituse” ja kella 2.30-4.30 hommikul naeratasid ja jutustasid ja tahtsid et ma vaataks nende ilusatesse säravatesse mittemagavatesse silmadesse. Mis mul siis muud üle jäi, ma loodan, et sellest ei saa harjumust.
kokkuvõtteks: palun ilusaid ilmasid, sest sombused ilmad on niiiiiiii masendavad ja pimedad 🙁 tuleks juba lumi! 

p.s käimas on ka blogi loos SIIN 

Paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*