Seelikud! 

Kui ma veel väga väike olin, siis õmbles mu ema mulle peaaegu kõik riided. Vahet ei olnud, mida tarvis oli: talvetunked, seelikud, lühikesed/pikad püksid jne. Mida rohkem meie perre lapsi tuli, seda vähem emme õmmelda jõudis, kuid olid ühed palmidega lühikesed püksid mida meenutan ikka veel soojusega südames, sest need olid meil emmega ühesugused. Mulle nii meeldis, et saime sarnaselt riietuda, üliägedad püksid olid! 

Nüüd alles mõnda aega tagasi hakkas sõbranna mul koos oma emmega kleite õmblema. Tegidki lausa oma äri ja no kleidid on ilusad ja mugavad ning mõeldud igale figuurile. Minule hakkasid nende tootevalikust silma just seelikud, sest ma olen alati armastanud seelikuid kanda. Sellest tekkis ka idee omale tellida neilt seelikud tüdrukutega ühesugused, loomulikult roosad 😁


Me ei ole veel saanud seljas pilti nii, et kõik korraga peal oleksime aga jõuab veel 😁 

Te oleksite tüdrukute nägusid pidanud nägema kui emme ka samasuguse seeliku selga pani, neile meeldis väga 💖 mudkui korrutasid:emme, see! (Ja näitasid näpuga). 

Mulle on alati sümpatiseerinud perekondlikud ettevõtmised ja ma imetlen nende ühtsust töötamisel. Midi käsitöö taga seisavad ema ja tütar ning ise kirjutavad oma ettevõtmisest nii:  

Alguse sai kogu suur kleiditegu sellest, et ülikooli lõpetamiseks oli vaja kleiti. Midagi lihtsat, kuid midagi ilusat! Nii saigi emale peale käidud, et ühe satsikleidi teeks. Pika pealekäimise tulemusena valmis imearmas kreemikas kleit, mis on endiselt minu lemmi, nr 1!

Mõna aega oli kleidi tegemisel paus sees, kuid siis tuli aeg reisile minna ja vaja oli kaasa võtta võimalikult vähe ruumi võtvad asjad. Tuli hakata jälle ülimalt mugavaid, kergeid ja vähe ruumi võtvaid kleite tegema.

Peale reisi hakkas lähenema jõuluaeg ja plaanisime minna kohalikule laadale (sel hetkel oli plaanis müüa vaid hoidiseid). Aga minu suurel nõudmisel tegime kaasa ka kleite. Nende vastu oli suur suur huvi ning peale seda otsutasime teha ka Facebooki lehe. Tänaseks on see vaikselt juba hoo sisse saanud ning huvi kleitide ja seelikute vastu kasvab kiirelt 🙂

Kuna meie ettevõtmine on ikka väga noor ( alates detsembrist 2016), oleme me ka alles arenemise järgus ja tänulikud kõigile kes jagavad meiega ka tagasisidet, et muutuda paremaks ja kvaliteetsemaks.

Mina olen Midi käsitööle väga tänulik nende nunnude seelikute eest ja sellepärast loosin oma lugejatele samuti välja emme-tütre seeliku, või õdede seelikud. Maikeni blogi fb lehele tekib kohevarsti kogu info loosimise kohta, tule võta osa, sest juba 8.03 kuulutan välja võitja 💖💖💖
Paid!

Maiken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*