Roosa postitus 

Kuigi blogi nimi on nüüd roosade stilettode võrra vaesem ja Maikeni võrra isikupärasem, tuleb siiski aegajalt siia ka wishlisti temaatilisi roosasid postitusi. Nüüd ongi jälle see nimekiri taas veninud ja mõtlesin  ta kirja panna.

Minu eelmine roosa postitus oli juunis ja seda näeb siit (link). Kusjuures, sellest listist on täielikult täitmata vaid see roosa denim dreami kott ja pooleldi täitmata spa puhkus sest ma unistasin kanadega minna aga läksin hoopis abikaasaga Lavendlisse (link). Aktiivsusmonitoriga, mille soetasin Käi Jala! e-poest (link), käin siiani igapäevaselt (nii ilus roosa on!) ja tagus.ee (link) oli nii armas, et kui ma oma soovitud tagust ei saanud õigel hetkel, siis nad saatsid mulle selle hiljem kingitusena. Nii armas, et võtis silmad märjaks 🌸

See kogu eelnev jutt näitab, et unistada tasub ja oma unistused tasub kirja panna, siis nad täituvad 🎀 Lisaks on abikaasadel siis lihtsam Jõuluvanale vihjeid teha 😄 (khm-khm).

Kes mu instagrammi jälgivad, teavad, et omandasin vahepeal natuke uusi oskusi ning teen nüüd säravaid silmi kaunitaridele. Selle tarbeks valmis meie majas lausa tuba, kus ma oma kliente vastu võtta. 

Pildil minion all vasakus nurgas 😀 Teine oli töölaua all peidus 😀
Ning uute oskustega tulid ka uued soovid. Nimelt tunnen ma (ja ilmselt ka mu kliendid) puudust sellisest kaelapadjast (link). Ma vaatasin selle kohta lausa Youtube videot ja olen täiesti veendunud, et just see on see mida vajan! Kahjuks on ka hind üsna krõbe, nii et peab usin töömesilane olema aga positiivsest küljest: seda on roosat värvi (jess!).

Teine roosa element millest puudust tunnen on Timberlandi fuksia roosad yellow boots’id. Pilt on pärit Sportlandi ajakirjast (link)


Need on ülemõistuse ilusad saapad! Ma ei ole veel jõudnud poodi, et teada saada, mis võiks olla nende hind, sest klientide küsimustele facebooki lehel sportland ei vastanud. Aga need on väga-väga-väga just need, mida ma vajan! Ilmselt tuleb nende jaoks hambad varna riputada mõneks ajaks aga pole hullu, vähemalt on siis jalad soojas (haa-haa). 

Lisaks otsin ma ikka veel omale suure roosa asemele uut käekotti. Midagi, mis mahutaks ära kõik selle: 


Ja paar emergency mähkut ning niisked salfakad ja telefoni koos akupangaga.  Kotil peab olema pikk (või reguleeritav) sang, et ma saaksin seda kanda üle keha, sest mul on ju kaks präänikut ka, keda peab süles tassima 😀Samuti võiks ta siis juba sobida (etteruttavalt) minu roosade saabastega kasvõi siis väikeste detailidega 😊🎀 Kel silma jääb võib märku anda 😉

Selleks korraks jälle kõik! Jääb vaid üle nüüd nende nimel tööd teha ja soovida. 


Paid!

Maiken

10 Comments

  1. Ma ei tea, kas sa oled näinud juba, aga Timberland Eesti leheküljel on praegu auhinna mäng, mille võiduks on need saapad. Homme loositakse juba välja 🙂

    • Jaa, nägin ja võtsin osa ka aga ma pole juba ammu midagi võitnud nii et sellele väga loota ei saa… Tuleb paastuma hakata, et neid osta vist 😅

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*