Raskused on ületamiseks!

Pealkirjaks olev lause peaks mul praegu käele kirjutatud olema, siis mul on endal ka koguaeg meeles, et tegelikult tuleb mõelda suurele plaanile mitte takerduda väikestele kõrvale kalletele. 

Kõigepealt läks mul köögikombain katki. Saaks ju ilma selleta ka, kuid siis kuluks mul tõesti palju aega söögi tegemisele sest näiteks salatites meeldib mulle porgand ikka riivituna. Polnud hullu, ilma olin ainult nädala, siis tõi armas onunaine mulle enda oma kasutamiseks. 
Siis otsustas kaal saba anda…. Pole ka hullu, täna pärastlõunaks on mul see juba asendatud – õde tõi praegu oma kaalu mulle. 
Aga täna lõpetas mu elektripliit ka koostöö!!!! Mida kuradit?! Kuidas ma nüüd siis süüa teen?! Igatahes pean ma nüüd toidu valmistamisel veelgi loomingulisem olema kui enne, sest nüüd tuleb hakkama saada ahju ja puupliidiga. Õues on ju veel soojad ilmad ja kolm korda päevas (ok, healjuhul kaks) pliita alla tuld teha tundub praegu ikka raiskamisena 🙁 
Mul on tunne et saatus katsetab mu kannatuse piire väga kuristiku äärel. Olen olnud nüüd juba 2 nädalat peaaegu suhkruvaba ja oma emotsioonide ajel enam sööke pole valima pidanud. Olen olnud TUBLI! Aga ausõna varsti on mu uueks elukohaks roheliste aedadega asutus kui nii jätkub! 
Mulle ei meeldi muretseda, kannatada ja  kui plaanitud ei lähe plaanipäraselt!!! 
Igatahes niikaua kui ma toitu lõkke peal tegema ei pea kavatsen ma vähemalt muiata selle kõige peale. Kibedalt aga siiski suunurgad ülespoole.
Homme teen kokkuvõtva postituse toitumisest koos kaalu ja mõõtudega ning räägin lähemalt toidu valmistamisest beebide kõrvalt 🙂 
Mind leiab ka facebookist, kuhu pilte tuleb rohkemgi: https://www.facebook.com/GGkirjutab
Ainult edasi, ei sammugi tagasi! 
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*