Pühapäevake

Ma olin koos teiste aktiivsete Muuga naistega paari nädala jagu juba valmistunud pühapäevaks, mil toimus esimene Muuga kirbukas. Sedasorti ürituse korraldamine oli mulle esmane kogemus, sest mina olen pigem ikka Viru Maratoni korralduse juures olnud, kuid Kirbukas oli täitsa essa. 

Õppida oli palju ja ega ma esimesest korrast väga oodata osanudki. Korraldamisega läks veidi kiireks ka, sest asjad kuidagi venisid. Minul olid selle korralduse jooksul beebid kaks korda haiged… See oli nagu kohe mingi needus, et mul oli väga keeruline korraldust ja koduelu kõrvutada, kuid hambad ristis ja teiste kannatliku meele peale lootes sain siiski hakkama. 

Viimasel ajal on olnud niiiiiiiii vihmane, et meie lootused heale ilmale olid juba väga madalad, kuid üllatus ootas meid – ilm oli I-ME-LI-NE! Soe ja päikseline, just õige! 

Väike hirm oli ka, et napib osalejaid ja ostjaid, kuid isegi rahvast oli üle ootuste palju ja kui positiivsed emotsioonid! Ma olin täiesti sillas! Ega siin Muugal väga midagi ei toimu ja inimeste tagasiside oli tõestuseks, et tuleb ikka teha miskit, siis tulevad inimesed ka kaasa. 

Kuigi natuke on mu enesekindlus kõikima löödud kohvikute päeva korraldamisega, sest see pidavat mitu-mitu kuud aega võtma. Ja nüüd ma olengi kahevahel, et kas punnitads veel sellesse aastasse või teha uuel kevadel… 

Mina olin kauplemas põhiliselt plikade riietega ja oma üllatuseks müüsin umbes 20€ eest asju ära ka. Palju suurem oli mu rõõm hoopis ostude üle, sest skoorisin sealt omale ilusad kevad/sügis saapad (uued!) 20€


 pojale jope+tunked talvekomplekti 10€, punutud leivakorvi 5€ (muuseas, meil on siin Muugal üks väga andekas vanem härra, kes neid ise meisterdab, hiiglasliku seene/marjakorvi hind oli vaid 12€!!!)


villased sokid 4€ ja henna ( Agnese Henna) 5€ 

 
 Mina pakkusin nii ostjatele kui müüjatele oma aia ploome ja kiss-kiss kommi, et ikka suu magus oleks 😊.

Pühapäeva mahtus palju “esimesi” ja palju enesekriitikat, mida saaks paremini ning õppimist, mis järgmisel korral saab paremini tehtud ☺️

Aitäh kõigile kes kohale tulid, ootan teid uuel korral jälle! 


Meie telgi naiskond täies koosseisus 🙂 
Paid!

Maiken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*