planeerides minipuhkust ainult iseendale…

Mul on uuel nädalal puhkus… kohe 24 +24 tundi olen lasteset ja kodust eemal… seda pole juhtunud juba oh-oh-ooo kui kaua, vähemalt aasta ja 1,5 nädalat (oh my god!).
Esimene 24 tundi on AINULT minule! Ehk siis ma kavatsen magada-magada-magada, huvitav kas õnnestub ka? Netiavarustes ringi luusides leidsin, et näiteks Lavendel SPA pakub lausa eraldi paketti minusuguste jaoks : Lapsevanema hingetõmbepaus. Aga see pakett lihtsalt natuke too mutch. Miks? Sest mind mudivad päevadläbi mu lapsed ja katsuvad ja nõuavad jne jne – ma tahan lihtsalt OLLA, ei mingeid mudimisi, massaaze ega hoolitsusi, puhas kvaliteetaeg iseendaga! Samas on paketi idee kümne punkti vääriline ja kui mulle lubatakse, siis proovin selle kunagi kindlasti järgi koos hoolitsuste ja massaaziga… 
Aga seekord tuleb mul leida lihtne ööbimine hommikusöögiga. Ja pean lootma, et suudan siis ikka magada ka !

 

Peale esimest 24 tundi, mille veedan üksi, liitub minuga loodetavasti ka abikaasa, et siis järgmine 24 tundi veeta kahekesi, mida pole samuti juhtunud juba ammu-ammu. Kui esimene “puhkuse pool” on planeeritud üksinda magamisele siis teisele poolele tahaks mingeid ägedaid plaane, midagi romantilist ette võtta. Kui keegi on mõnd hotelli romantika paketti proovinud, siis palun jagage kogemusi, tahaks, et ma ei pea pettuma. 

Mul on lihtsalt lootused laes ja täna kui tüdrukutel oli paha tuju ja pojal paistetas vaktsiini koht liiga üles ja ringi vaadates oli (on) maja segamini ja söök ei saa ise valmis ja pesu on vaja niiiiiiiiiiiiiiiiii palju pesta ja pesukuivatusrest läks katki ja nii edasi, siis tundsin, et praegu vajan seda lootusekiirt, et kohe-kohe saan puhkama, magama, olema… Natuke veel! 
Paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*