Piinlik…aga naljakas

Lapsevanemaks olemine paneb meid tihtilugu tegema asju, mis paneb kõrvalvaatajad kukalt sügama või mis endale meelde tulles lollakalt irvitama paneb, ilma, et keegi teine aru saaks milles nali peitub… 

Kui mu vend veel väike oli, siis tuli tal tihtilugu autosõidu ajal hoida tähelepanu üleval, et jonn majja ei tuleks. Ükskord aga sõitsime emaga kahekesi üle vidaukti ja vastu tuli suur kopaga traktor ning ema hüüdis täiesti automaatselt ülivaimustunud häälega:” Ohsaaaaa, traktor!!!” 

Ma küsisin imestusega: “kas esimest korda näed?” Ausalt, ma olin naeru kätte suremas… Siiani vahetevahel ikka meenub ja naerame selle üle.

Ma poja ajast praegu kohe ei suudagi meenutada, aga avastasin ennast ükspäev wc-s pärast veetõmbamist lehvitamas…  Me teeme plikadega seda tavaliselt siis kui me nende saavutustega seal ühelepoole saanud oleme aga ma olin üsna šokis kui avastasin ennast üksinda… Kuidas?!  

Lisaks teen ma mingit lollakat liigutust oma suuga, kui kedagi toidan… Ma teen ise ka suu lahti, ajan silmad punni ja imiteerin mingit imelikku hammustamist või midagi taolist. Abikaasa alati naerab mu üle ja teeb mind norimiseks järgi…

Milliseid naljakaid seikasid teile ette on tulnud?  Kes avalikult ei julge, võib mulle maili saata, kontaktide lehel on kirjas… 


Ma väga loodan, et ma ainuke ei ole, kellel ajurakud koomas on kui päevad läbi ainult laste seltsis veedan…

Paid!

Maiken
P.S ärge unustage fb lehel olevat mängu 😉 võitja selgub juba pühapäeval! 

2 Comments

  1. Kuigi minul lapsed juba 7a ja 5a, siis tihti avastan toidupoes, et samal ajal, kui ma riiulitelt sobivat toodet otsin, siis mu käsi automaatselt nõksutab ostukäru edasi-tagasi.

  2. Avastasime mehega end vahest arbuusi või melonit kiigutamas/hüpitamas (kui laps pisike beebi veel oli ning parasjagu puusal ei viibinud).
    Mäletan ka seika, kus pereema oli söögilauas süvenenud vestlusesse sõbrannaga ning tema käsi hakkas iseenesest kõrvalistuvale pereisale lusikaga putru suhu toppima.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*