Pidasime sünnipäevasid

25.07 oli sel aastal meie peres eriliselt sündmusterohke: poja sai 6 aastaseks ( kuhu see aeg küll kaob?!) ja tüdrukud pidasid oma esimese kuu sünnipäeva (õige päev oli 4 päeva enne aga ma ei jaksanud kahte võõrustamist korraldada ja kuna poja oli nõus siis oli kolm ühes sünnipäev). Ohsamumeie kus selleks sai tehtud ettevalmistusi… Kõige olulisem oli ema ja õde selleks ajaks appi saada, sest ma ei oleks jaksanud oma meest nii palju kamandada, et kõik asjad tehtud saaks ja tüdrukud ilmselt tundsid mu ärevust ja andsid igal võimalusel märku oma olemasolust, et siis mulle kallistuste ja tissitamisega märku anda, et nad on mu jaoks olemas. Ilma abilisteta oleksid esimesed külalised saanud hakata ilmselt koristama ja süüa tegema. Ma nii vihkan sellist poolikut võõrustamist! Mulle meeldib alati kui külalised tulevad, panna lauale ühesugused nõud, pakkuda head kohvi, ilusa garneeringuga suupisteid vms, tundub, et mõneks ajaks võib ära unustada 😀 aga samas on enmus mu külalisi selliseid, et nad oskavad ise ka tassi võtta kapist ja kohvi olen ma ikka valmis teind.  Aga sünnipäeva juurde… 

Tordid tulid nagu tavaliselt ikka Leelo juurest, parim kvaliteet ja pettuma ei pea mitte kunagi! Tema käe all on valmisnud kõik meie pere tähtsad tordid. Süüa pakkusime külalistele soolaseid pirukaid (singi ja tuunikala) ning palju värskeid puuvilju ning juurikaid tipiga. Laste sünnipäeval ei viitsi keegi istuda laua taga, jooksmiseks peab ruumi olema ja söögid olgu hoopealt võetavad. Skeem oli lihtne, soolased pirukad on külmalt väga head ja sellepärast jagasin reedel endal magamis aegadega piruka küpsetamised ära,tegin need valmis ning pistsin külma. Ülejäänud asjad olid vaid tükeldada ja lauale ning oligi valmis, ülilihtne (nende jaoks kes tükeldasid :D).
Peole oli kutsutud ka mullimeister (mullimeister.ee) kes tegi lastele nii õhupalliloomakesi kui ka mullishowd. Lapsed räägivad et ülivahva oli, ise ma ei saanudki vaadata, mis seal toimus aga samas, see meister oligi siia laste jaoks tellitud ja kui nemad rahule jäid siis yeee!
Tüdrukud olid enamuse päevast vanaema ja vanaisaga õues vankris, kus siis kõik neid uudistamas said käia, sest see oli tüdrukute jaoks n-ö esmaesitlus suuremale seltskonnale. Üldiselt pidasid nad ennast superhästi üleval ning näitasid ennast ka ärkvel olekus enne ja pärast söögipausi.
Tortidest lähemalt: neid oli meil päris palju, nii söödavaid kui mitte 🙂
Söödavad tordid Leelolt:

Meie külmik oli liiga niiske ja minioni mullivarras läks loppi aga tüdrukud oma tekikestega olid laitmatud! 


Tüdrukutele toodi kingituseks samuti torte, mähkmetorte, mis on imetore leiutis mu meelest, olen isegi teinud kunagi 🙂  meie tüdrukute omad olid sellised:

Keskmiselt poja juba eemaldas mõned roosad kiilikesed, sest need olid nunnud 😀  tüdrukud said kingituseks veel palju-palju ilusaid kleidikesi ja komplekte ning mähkmeid, mille kulu on ikka veel skyhigh!


Poja kingituste laviin oli meeletu ja minu üllatuseks ei ole ta veel kõikide kingitustega tegeleda jõudnudki (nädal hiljem) 😀 õhtuks oli ta rohkem kui väsinud, sest meie kinkisime talle sünnipäevaks batuudi, millel hüpati terve päev! 
Mu ingellikud abilised aitasid ka kogu selle peo kokku korjata ning läksid siis koju. Ise ka imestan kuidas see küll kõik korraldatud sai aga läks õnneks tänu abile! 
P.s rohkem pilte eraldi pildi postituses 🙂

Paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*