Öised seiklused… 

Pudil on tekkinud öise rändamise komme, et kui öösel ärkab, siis ei hakka nutma (nagu tavaliselt) vaid kõnnib ise meie tuppa. See on tekitanud mõned teravad elamused nii mulle kui abikaasale. 

Ühel ööl astusin wc uksest välja ja lihtsalt kesset esikut seisis Pudi. Pean ütlema, et hea, et ma just tualetist väljusin, vastasel juhul oleks see kõva põnts minu eneseväärikusele olnud ja meie laudpõrandale, sest ma ei ole harjunud, et keegi lihtsalt seiab kesset ööd seal uksetaga. Ma pole väga “tondi” filmide fänn ja üldiselt neid ei vaata ega “usu” neisse. Lihtsalt kui midagi sellist juhtub kest ööd, olen ma veidi rohkem “avatud meelega” kõige üleloomuliku suhtes. Järgmine hetk ma muidugi taipasin, et see on mu oma väike olevus krimpsus näoga sest wc tuli lihtsalt pimestas teda. Aga olgem ausad, ma tulen nüüd alti väga ETTEVAATLIKULT öiselt wc-tuurilt, sest mu südamelihas sai korraliku “trenni”.

Teine juhus on eilsest ööst…

Meie maja trepp, mis teisele korrusele viib, on ülevalt uksega ja ööseks paneme me selle alati kinni, et unise peaga sealt keegi alla ei kõnniks/kukuks. Pudi oli oma tavapärasel öörännakul ja ilmselt eksis uksega, sest meie magamistoa uks on kohe järgmine. Igatahes ei asunud ta seda ust avama, vaid otsustas vaikselt ja viisakalt koputada… Abikaasa togib mind käega ja küsib unesegasena: kuule, kas keegi koputab trepi uksele?! 

Ma ehmusin: missasja?! (Ausalt, meeled olid avatud, taaskord!)

Abikaasa kordas küsimust ja siis jõudis mõlemale pärale – Pudi! 

Meie jutustamise peale tuli ta juba meie toa uksele ja jooksis siis voodisse kaissu. 

Poja on üldse unepoolest öösiti jutukas, kuid sellega oleme juba harjunud, ning isegi Puru öise täiesti lambist kiljuva nutuga, mis meid seitsmendalt unepilvelt põlvini maasse ehmatab aga eks uued kogemused tulevad kasuks 😁

Ma väga loodan, et sellest jutust siin ei saa sarjajutt ja ma saan oma meeled ka rahulikult puhkama panna ööseks ning lapsed PALUN MAGAVAD öösel 😁

Üks nali meenus veel, mis juhtus juba mõned kuud tagasi. Puru oli meie kaisus, kui järsku ärkas: issi-issi! 

Issi ärkas ja küsis: mis juhtus? 

Puru: patsu? 

Issi pani käe püsti, puru viskas viis ja keeras magama tagasi… lihtsalt niisama 😁

Jagage oma naljakaid öiseid kogemusi ka! Aga palun mitte väga hirmsaid 😁

Paid!

Maiken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*