Need kristallid! 

Minu esimene (teadlik) kristall tuli minu ellu siis, kui poja ootama jäin, sest C käis siis ja ostis mulle kusagilt roosa kvartsi ripatsi paela otsas ning jahus mingist kaitsest ja armastusest jne… kui ta nägi et ma enam kuulata ei jaksa ja mitte midagi ei mõista siis ta lihtsalt andis alla:”kanna seda vähemalt!”. 

Kandsin siis, niikaua kuni selle küljest tükke lendama hakkas, siis võtsin ära. Mu teadlik õde ütles, et siis on see oma töö ära teinud ja mul on uut vaja 🙄. Ta oli nooremana hirmus raamatukoi ja võis tunde selliste asjade kohta lugeda ja uurida, minul nii palju kannatust ei ole… Aga elu viis mind ikka ja jälle kristallidega kokku, nii et vahepealse elukorralduse järgi olin nendega pea igapäevases kokkupuutes ja juhendasin inimesi nende teekonnal kristallide maailma. Õppisin, lugesin ja tahtsin teada. See oligi minu viimane tõuge, olen siiani kristallidega väga tihedalt seotud, ma kannan igapäevaselt kaelas suurt hõbedast inglit, kelle keha ja pea on kristallidest. Minu lemmik kõrvarõngad on larimarist, mis on imeline kristall! 


Minu kodu kaitsevad must turmaliin ja seleniit igast nurgast. Lisaks on mul kodus püramiidid mäekristallist, roosast kvartsist ja ametüstist, mis kingiti mulle soolaleivaks. Töötoas on mul suur roosa kvartsi toorkivi ning aknalaual veel üks roosa kvarts, ametüst ja tsitriin ning ametüstist inglikene. Roosa kvarts on nii värvilt kui olemuselt mulle väga hingelähedane, tegemist on ju armastuse kiviga… Mäekristall on kivi mis minu jaoks rattad liikuma paneb ja oma magamaistoas ma teda naljalt ei hoia sest siis on uni läind ja energia laes 😁. 

Aga ehteid mulle loomulikult meeldib kanda, kuigi pisikeste lastega ma piirdun vaid jämeda ketiga ja vahetevahel kõrvarõngastega, sest minu käevõrud on nad suures osas hävitanud 😢 mõned erilisemad ma peitsin lihtsalt ära…

Natuke aega tagasi pakkus mulle koostööd selline ettevõte nagu JOJO’s Jewelleri – Poolvääriskividest ehted(link). Ma pean ütlema, et edev naine minus ei suuda sellisest koostööst ära öelda ja sellepärast nõustusin rõõmuga 😁.


Minule kingiti imeline roosast kvartsist käevõru, ning anti võimalus ka üks kristallist käevõru välja loosida! Ma ei saa ju jätta kasutamata võimalust oma lugejatele teha selline armas kingitus 😊 

Nende facebooki lehel(link) on palju infot kristallide kohta ning nende enda valmistatud imelised poolvääriskividest ehted.

Teile, armsad, loosin ma välja mäekristallist käevõru.


MÄEKRISTALL: 

Mäekristall on meistertervendaja, mis viib Sinu energeetilise keha täielikku tasakaalu ja pakub kaitset nii haiguste, kui negatiivsuse eest. See kristall võimendab teiste poolvääriskivide energiat, seega tuleb hoolikalt valida, millise kombinatsiooniga teda kanda. Mäekristall meenutab Sulle Sinu tõelist olemust ning viib Su meele kõrgematele tasanditele, sobides ideaalselt meditsioonikiviks. See poolvääriskivi puhastab Su aura ebavajalikust energiast, et teised kristallid saaksid Sinu energeetilise kehaga paremini koostööd teha. Mäekristall suurendab Sinu mõistmist elu mitmetahulisuse koha pealt, julgustab Sind vaatama vaid olevikku ja tulevikku, olla seltsivam ja lõbusam. Kuna mäekristall vabastab Sinu energia mistahes muust kahjulikust energiast, on ta abiks praktiliselt kõigi haiguste ja hädade puhul.

PANE TÄHELE, et mida läbipaistvam on Mäekristall, seda parem on tema energiajuhitavus ning seda kiiremini ning võimsamalt tervendus toimib.

Info pärit JOJO Jewellery facebooki lehelt(link)

Loosimise info asub Maikeni blogi facebooki lehel ☺️🎀 SIIN

Milline kristall teile kõige rohkem sümpatiseerib? Kas tahaksid lugeda siit blogist rohkem kristallide kohta? 

Paid!

Maiken🎀

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*