nädala kokkuvõte #3

Ma poleks eladeski uskunud, et ma selle kavaga niivõrd hästi hakkama saan… ma olen olnud 21 päeva täiesti šokolaadivaba (šokolaadikook, mis vahepeal lubatud oli, tuli ka tegelikult šokolaadivaba, sest mul ei olnud kakaod :D). Eile nuumasin oma õde ja ausalöeldes jättis tema šokolaadi söömine mind täiesti külmaks, samuti suutsin eile vastu panna imelisele tordile ühe pisikese sõbra sünnipäeval… Ma lihtsalt tuletan endale meelde, mis on minu suurem eesmärk ning kuhu ma tahan jõuda 😉 Emotsioonid on küll olnud vahepeal tulised, sest kõik asjad lihtsalt läksid katki ja muidki pingeid hiilis ligi seoses maja valmimise ja remondiga ja magamatusega jne. Aga mis mind ka ennast üllatas oli see, et ma ei haaranud külmkapi uksest, ega rebinud šokolaadil paberit ümbert (arvate, et mul pole kodus midagi magusat? Ja kuidas veel on!) vaid see tuli kuidagi iseenesest, et see ei ole lubatud ja pärast ma muidu kahetsen.
Minu eelmise nädala elektripliidi saaga sai lõpu sellega, et kuuri alt tuli välja tuua mu vana elektripliit, mis oli kasutuses siis kui me veel korteris elasime. Selgus, et ta oli meid ilusti ja truult see aastake seal kuuris oodanud ja nüüd tõime ta tuppa. Ainus jama sellega on, et nüüd on köögis VEEL VÄHEM ruumi… juba tuli päevakohaseks nali, et mitu kilo alla võtma peab, et kööki ära mahutda? – KÕIK kilod! Pliidi tuppa jõudmise ootuses tuli mul leidlik olla vaid ühe söögikorraga ja see oli juurviljad kodujuustu kastmes. Juurviljad valmisid panni asemel potiga ahjus ja olid ikkagi väga maitsvad.
Stress on samuti võtnud mõned puhkepäevad ja sellepärast läks sel nädalal ka kaal ilusti alla, täna hommikul oli number juba 88,5kg, mis tähendab, et nädalaga kaotasin 1,4kg ja kokku juba 4,5kg!!! See on juba nii ilus number aga unustada ei tohi, et väga pikk teekond on veel minna, täpsemalt 31,3kg ideaalini ning 23,5kg selleni, kui ma ise üsna rahul oleksin 🙂 Vöökoht sai samuti uue numbri ja seekord oli selleks 95cm (3 cm jälle läinud – juhuu!).
Trenn on ainuke asi mis on ikka veel täielikult kätte võtmata, ma ei ole ikka veel suutnud neid harjutusi läbi teha. Küll aga olen ma igapäevaselt teinud vankriga oma juba tavapäraseid ringe ja tõusust üles rühkinud ning olen nüüd üritanud igakord ka venitada ennast pärast pikemat kõndi – see annab lihastele ikka mõnusa uue hingamise! Samuti seljale, mis kahe beebi peale kokku üle 10 kg enamuse päevast kaasas tassib.
Imetamisega seoses veel üks tähelepanek. Minu suurim hirm kogu selle kavaga oli, et mul jääb piima väheks ja ma ei suuda beebisid piisavalt toita ning pean hakkama neile lisa pakkuma. Teatavasti annab beebi toitumisest kõige paremini märku tema mähkme sisu… Kui enne oli üks beebidest mul hästi aeglase seedimisega ja me arstiga pidaime seda lihtsalt tema omapäraks, siis nüüd on ta seedimine iseenesest igapäevase mähkme täitmisega. Samuti võtavad beebid ilusti juurde kaalus, mis tähendab, et toitu ei ole vähe ning mis kõige olulisem – see on tervislik, toitaine- ja vaheldusrikas! Parim lahendus meile kõigile 🙂

Ühe teema tahaksin siiski veel tõstatada… Loen ka teiste Erik Orgu programmi kaalulangetajate blogisid ja sel nädalal olin üsna õnnetu. Ma ei tea miks aga ma nagu lootsin, et kõik võtavad seda sama tõsiselt ja tegelikult ka tahavad muuta midagi oma elus. Kas siis toitumist tervislikumaks, ennast saledamaks jne… Aga siiani olen lugenud vaid üks patustamine teise otsa. Küll lusikaga šokolaadikreemi, küll pitsad-krõpsud jne 🙁 Sattusin ka ühele teisele blogile, mis selles programmis ei osale ja sealne kirjutaja ütles, et tema loodab lugeda, et kõik osavõtjad on väga tublid, sest muidu ei ole see aus nende osas, kes sellest võimalusest ilma jäid…
Ma ei ole küll kellegi peale näpuga vibutaja aga lihtsalt tundsin, et see tuleks ära mainida.

Järgmiseks nädalaks proovin siiski ühe pildiga ka hakkama saada, siis saan näidata ka visuaalset muutust 😉
Kokkuvõtlikult aga hoiame positiivsed mõtted endaga ühes, siis on elu ilusam!

[pilt: http://www.planetminecraft.com/blog/ever-wonder-how-to-be-you-stay-positive-and-think-big-guide/]
Paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*