nädal #8

Juba kaheksas nädal toitumiskava järgi on seljataga! Ja mul on häid uudiseid! Täna hommikune kaal näitas juba numbrit 79,3kg, mis tähendab, et minust on maha jäänud ei rohkem ega vähem kui 13,7 kg ja ma pole veel kahte kuudki täis saanud. 12.11.2015 on alles see päev, kui ma olen toitunud kava järgi täpselt kaks kuud. On ette tulnud paar korda, kus õhtusöök on vahele jäänud, kuid üldiselt olen ma tublisti ennast tagasi hoidnud. Isadepäeval sõin isegi tüki torti – see tükk oli küll nii õhuke et paistis peaaegu läbi, kuid peale korralikku hommikusööki oli kohvi kõrvale imehea. See muuseas panigi mind mõtlema, et ma nautisin tõesti väga seda väikest koogitükki aga ma samas ka rahuldusin sellega, ei olnud sellist tunnet, et nüüd ma juba patustasin, söön ülejäänud tordi ka siis juba üksi ära 😀 Mul ausaltöeldes ei tekkinud isugi rohkema järgi.
 Lisaks, kuna nüüd on kaalunumber seitsmega, olen ma jõudnud ÜLEKAALU (jebidijee!). Enam ei ole ma rasvunud, nüüd olen ülekaaluline. Naljakas kuidas olenevalt kontekstist sõnade tähendus muutub 🙂 Hetkel on mu KMI 29,3, kui alustasin 34,37, kusjuures alates 35,1 oleksin ma olnud tugevalt rasvunud! KMI arvutamiseks kasutan kalkulaatorit, mis asub SIIN.
Mu eesmärkide nimekirja saabub juurde üks linnuke:

1. Number 8 tuleb ette! ✔️
2. -5kg✔️
3. -10kg ✔️
4. Number 7 tuleb ette! ✔️
5. – 17,9kg ehk siis  poole peal peaksin ma kaaluma 75,1kg
6. -20kg, 73kg
7. Number 6 tuleb ette!
8. 65kg, mis on mu enda soovkaal.
9. Number 5 tuleb ette! 
10. Kaalun 57,2kg olen oma pikkuse kohta ideaalses kaalus 🙂 


Järgmine on siis 75,1 kg ja olengi juba pool teed ära käinud ! Kõik kes tunnevad, et tahavad ka proovida, siis täna on Erik Orgul eriti hea pakkumine, kõik toitumiskavade hinnad on -50%!!! Minu perekonda lisandus täna vähemalt 2 erikorgu.ee järgijat ja sõpruskonnast veel mõned tublid! 

head isu ja paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*