müstikat kah veidi ;)

Ma olen alati uskunud märkidesse, kuid ei oska neid ennem märgata kui “tagajärg” käes on, siis jälle mõtlen, et kuidas ma varem seda ette ei näinud, kõik märgid ju viitasid sellele. Aga eks elu õpetab.
Hetkel olen ma täiesti veendunud, et midagi müstilist on toimumas, kuid kahjuks ma jällegi ei saa aru mis see tähendab 🙁
Müstika on siis see, et ma näen igapäev ja korduvalt peegelduvaid kellaaegasid. näiteks 12:21, 13:31 jne jne. see juba täiesti häirib mind, keegi võiks mulle selgitada, mida see kõik tähendab, sest seda juhtub tihti, väga tihti.
Ühelt tuttavalt sain sellise selgituse: “Selle kellaja teemaga, 12:21, 15:51 jne, saab võtta kui peegelpilti, kas siis näiteks midagi paistab sulle peegelpildis võis siis seoses mingi küsimuse või teemaga peaks eelkõige vaatama ennast peeglist. Kõik selline.”
Hmm…. Täna lähen maale ema juurde, seal saab laps mu vennaga mängida ja mina rahus mõelda… vb mõtlen välja mis see tähendab sest isegi googeldamine selle juures väga suureks abiks ei olnud. Loodan veel ühe numeroloogi peale, kes vb mind aidata saab 😉
Otsin tööjuurest mõne raamatu abiks, ehk leian midagi asjalikku selle selgituseks.

G.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*