Mitmikud kohtuvad taas

Kaks aastat tagasi oleks meie perel olnud esimest korda võimalus sellest üritusest osa võtta aga kuna kribud alles peaaegu kaks kuud vanad olid ja kokkutulek toimus Haapsalus, oli see meile natuke liiga suur ettevõtmine. 

Eelmisel aastal me siiski käisime ja see oli supertore, sest siis nägin oma silmaga neid toredaid emmesid, kelle nõu mitmike grupis facebookis pärida sai ja kes toetasid oma teadmiste ja kogemustega. Puru ja Pudi olid juba parajalt suured, nii et nendega sai minna. Minu eelmise kokkusaamise postitusega saad tutvuda siin(LINK)
Ka sel aastal saavad mitmike pered kokkutulekul kokku ja vahetavad muljeid,peavad ühiselt pikniku ning veedavad koos ühe toreda päeva.

Selle aastane kokkusaamine on juba kuues omataoline ning oodata on rekordiline arv osalejaid. Üritus on pühendatud Eesti vabariigi sajandale sünnipäevale, mille kohta saab lähemalt lugeda EV100 lehelt (SIIN!)  

Kui tead mitmike peret, kes facebooki mitmike gruppi veel ei kuulu, siis jaga palun neile ka infot ürituse kohta, mida leiab leheküljelt http://www.eestimitmikud.ee/

Lisaks vajavad toredad korraldajad veidike hoogu, et üritus oleks kõigile meeldejääv ja taskukohane. Selleks on ka Sinul, armas lugeja, võimalik väike (või suur) panus teele panna HOOANDJAS

Ma tänan juba ette kõiki toetajaid! Suur tänu, te olete imetoredad!

Maiken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*