Mis värvi on armukadedus?

See on lausa hirmuäratav KUI kiiresti nad kasvavad, arenevad ja avastavad uusi asju ja tundeid. Eile avastasime abikaasaga, et Puru teeb sõjakisa iga jumala kord kui poja mulle või abikaasale sülle istub. Absoluutselt iga kord!

 Kui venna sülest ära panna, on kõik OK. Aga kui ta ise läheduses on, siis ta tatsab kohale ja üritab venda eest ära lükata. Proovisime siis nii, et võtsime ta koos vennaga sülle… Ega ta selle üle just eriti õnnelik ei ole aga käib kah. Ta annab sellest teada rahulolematu bobisemisega oma titekeeles. 

Pilt:

http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/2522765/There/
Pudi on lihtsalt väike sülekas ja ta ei ole veel venna peale kisama hakanud aga talle ei meeldi ka jagada süle õega. Vennaga pole hullu, peaasi, et temale rohkem ruumi jääb 😀  kokkuvõtlikult on meie lapsed kõik seda meelt, et nad tahaksid üksikud olla!

Pilt:
http://www.weirdnutdaily.com/8c1
 Aga kuidas ühele aastasele bravuuritarile selgeks teha, et ta pole ainuke laps? Proovime praegu nii, et võtame venna ikkagi sülle ja räägime piigadele, et venna on kallis ja pai ning suuname ka neid vennale hellust jagama, ning venna teeb neile samamoodi. 
Teineteisele nad ikka vahetevahel jagavad musi-kallisid. Musid on neil nii ägedad, sest suu tehakse nii lahti, nagu tahaks suure ampsu võtta 😀 

Poja on praegu hästi tubli ja teab, et tittedega pole mõtet vaielda ja me kiidame teda selle eest, sest tegelikult pole ju vahet kui vana sa oled, emme-issi kallistamist vajad ikka 🙂 Proovime pakkuda ka temale võimalikult palju tähelepanu nii, et ta seda kellegiga jagama ei peaks aga ikka tuleb ette, et enne on päev õhtus või lapsevanemad laibastunud kui järjekord temani jõuab. See paneb mind alati nii kohutavalt tundma 🙁 Aga ma proovin koguaeg aina paremini! 

Homme ongi kuuese sünnipäeva pidu ja esmaspäeval päris õige päev, kui temast saab seitsmene! Võtsin homseks hulga abilisi tüdrukuid kanseldama, et saaksin ta peol mõned mängud lastele korraldada. Tüdrukute kasvades on rohkem võimalik koos ette võtta ja individuaalselt ka. Kui kellelgi on kogemusi selles vallas rohkem siis võib lahkesti jagada 🙂 
Paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*