MAJAMAJAMAJA!!!

Tervelt 4 nädalat jõudis vahepeal mööda minna, enne kui sain uuesti blogis maanduda. Vahepeal on nii-nii palju juhtunud, et sellest võiks juba raamatu kirjutada.
Kõigepealt: me ostsime maja!!!! Me ostsime lõpuks oma maja millel on katus ja seinad ja aed ja see on äge! Ma ei suutnud seda uskuda!
Notari juures lepingutele alla kirjutades olid mul kõhus sellised liblikate hordid, et ma mõtlesin, et pakin vahepeal oma emotsioonid tagurpidi välja. Nii kaua olin ma seda hetke oodanud!
Aga majast siis lähemalt: see on suur, kahe korruseline, üle 100m2, aed on kokku 1000m2. Nii maja kui aed tahavad saada veidike ehitamist, planeerimist ja rahasutsakat, aga arvestades meie kodulaenu pikkust, siis aega on 😀
Tube on esialgu palju: 3 tuba all korrusel (söögituba,elutuba, külaliste tuba)  ja 3 üleval (kõik magamistoad). Köök on pisi-pisi, millega ma veel esialgu harjunud ei ole aga küll harjun, mõlemal korrusel on nii wc kui ka pesemisvõimalus: all dušš, üleval mullivann (yeeeee!).
Asju, millega majas harjuma peab on teisigi, näiteks ämblikud(hiiglaslikud), ämblikud, kas ma juba mainisin ÄMBLIKUD????? Kui korteris olid nad sellised tavalised (umbes kiljatuse suurused) siis siin jalutasid mulle vastu sellised härrad/prouad: http://et.wikipedia.org/wiki/Maja%C3%A4mblik .
Aga ma kavatsen nende kõigiga väga viisakalt käituda, ning sellepärast on neil valida, kas välja kolimine või minu kassi hammaste vahele sattumine. Praegu, olles nädalake oma uues kodus juba sisse elanud suudan ma ämblikuid nähes juba mitte kiljuda, vaid teen hingamisharjutuse taolist häälitsust nagu hhhhaaaaaaaa….. madalal ja rahulikumal häälel.
Kassi otsuse üle olen ma kõige õnnelikum… olen alati, nii kaua kui ma mäletan, omale kiisukest soovinud. nüüd on ta mul olemas 🙂 kõige armsam ja kõige kõvema nurriga kass keda ma elus näinud olen! Sellepärast kutsun ma teda Kurrnjäuskaseks, härra kutsub teda lihtsalt Kass.
Miks meil on palju ämblikuid? Sest maja oli vahepeal terve aasta tühi ning keegi seal ei elanud ega toimetanud ja siis ämblikud võtsid asja üle…. Aga mitte kauaks, ma ütlen! Ma varustasin ennast juba ohtra piparmündi eeterliku õliga, mis mingi teooria järgi ämblikutele ei meeldi. Ma vaikselt loodan, et nad lausa vihkavad seda ja panevad kiirelt minema… Viimane 2 nädalat on täiesti tormiline olnud, sest ma avastasin, et meie perel on liiga palju asju ja nende kolimine on hullumaja!!! kuna töökaaslasel hakkas puhkus, siis esimene sisseelamise nädal majas on tööga kahasse ja tekib selline abituse tunne, sest õhtul paar tundi peale tööd midagi tehes väga kaugele ei jõua. Aga järgmisel nädalal on mul vaba lausa 6 päeva jutti ja ma kavatsen võtta neist maksimumi!!!

P.S siis on oodata ka pilte saavutustest ja aiast (ohh kui käest lastud see asi on aga haarame härjal sarvist).

GG.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*