Ma sain mis tahtsin! 

24. Oktoober oli see päev, kui kirjutasin postituse Kuninga murdumisest. Ma olin nii sillas, et LÕPUKS – Lõpudelõpuks, saan suure voodi, hästi magada jne jne… Hakkasin kohe uurima, kust saab euroaluseid, mis ei oleks kellelgi õues ära kõdunenud või niisama läbi vettinud, sest ma ei taha, et see kogu krempel mul siin hallitaks ja rõvetseks. Noo otsisin mis ma otsisin, ummikusse jooksin sellega. Algul pakkus onupoeg, et tema kaudu saab, kõik kokku lepitud ja siis jäi Puru nädalavahetuseks palavikku. Tuli mujalt sebida. Woodexpost saab ka, maksavad 8+km ehk siis liiga palju, sest mul oli neid vaja 8tk + plaate ka veel. Ei taha ajutisele lahendusele sellist summat panna 😔. Hakkasin siis otsima mööda facebooki ja tuttavaid pidi, et teeks selle asja ükskord ära… 

Olgu vahepeale mainitud, et see, et abikaasa nõus oli seda TEOREETILISELT ehitama ei tähendanud tegelikult seda, et ta PRAKTIKAS oleks mind kuidagi toetanud või otsimisele kaasa aidanud. 

Iga kord kui tekkis mingi võimalus euroaluseid saada, tekkis ka takistus. Ma ei teagi kas see oli nüüd siis millegi jaoks hea, et nii läks aga euroaluseid ma ei saanudki mitte kunagi 😒.

Ükshetk sõitis mul katus ära ja ma ütlesin talle, et nädala jooksul olgu voodi olla või muidu…. (ma ei tea mis muidu oleks saand aga ma olin juba väga-väga-väga pahane ja magamata ja stressis). Alles siis selgus, et minu algseid joonistusi ja plaane oli härra hoopis teistmoodi mõistnud ja tulles nüüd selle juurde siis see mõte talle enam ei meeldi! Ma ausalt mõtlesin, et see ei ole võimalik, ma hakkan nutma ja ei lõpeta enne kui saan mis tahan! Mida kuradit?! Ta laseb mul otsida, sebida planeerida ja siis otsustab ümber – no ei! 

Sellele järgnes veel paar lahingut ning lõpuks leppisime kokku, et ehitame olemasolevale voodile lihtsalt ajutise laienduse, siis ei pea keegi otseselt põrandal magama ja ruumi jagub. Abikaasa kannatab küll vähekese veel külmetuse käes aga kuna häält polnud vaja kasutada ehitamisel siis ta hindas oma võimeid juba keskmisest paremaks. Tassisin kuurist välja meie vana voodi riismed ja ei lasknud enam ennast ümber rääkida – pean magada saama! 

Tööhoos 😁

Seekord rohkem vaielda polnud vaja, sest kui ta viitsib, siis oskab teha küll ja ma jäin lõpptulemusega ikka väga rahule. Ta timmis teise voodiraami just nii, et madratseid ja kattemadratseid sättides ei jää vooditele ja madratsitele vahet sisse. 

Juhei! Mul on voodi!!! Mul on 280cm lai voodi!!!!


Nüüd on vaja veel voodipesu komplekti, kuhu juurde saab kuus padjapüüri, sest just niipalju patju meie voodis on 😁.
Paid!

Maiken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*