Lõõgastuseks ja inspiratsiooniks…

Emad vajavad vahetevahel väikest pausi ja hingetõmbe hetke. Natuke värskendust ja uusi inimesi…

 Kui ma veel suur-suur rasekera olin ja beebisid ootasin, sain mitmikegrupi kaudu tuttavaks ühe eriliselt särava ja särtsaka Moonikaga, kel endalgi vahvad kaksikutest poisipõnnid meesteks sirgumas. Tema kaudu nägingi kutset CitySpa Inspiratsiooni päevale. 
Mulle meeldis väga seda tutvustav programm ja inimesed kes sel päeval esinema olid kutsutud. 
Tegin abikaasale pai-pai ja jätsin ta beebidega kvaliteetaega veetma tervelt kuueks tunniks, lahkusin kodust juba kümne aeg ja tagasi jõudsin peale nelja. 
Ma polnud mitte kunagi CitySpa-s käinud ja sellepärast tundus võimalus tutvuma minna eriti ahvatlev. 
Päevaplaan nägi ette, et kõigepealt tegime deepWORK treeningu särava Goldmanni’ga, mis oli ülimõnus ja intensiivne. Ma mõtlen veel päris mitu päeva sellele trennile, näiteks igakord kui kükitan või trepist kõnnin 😀 
Järgmisena sai proovida Wheyhey jäätist: vanilje oma oli taevalik! Ja NOA vett (milleni ma ei jõudnudki :/ ). Peale seda sai kuulata Mari Ojasaare KUMA liblikate sünnilugu, mis tõestab veelgi minu jaoks teooriat, et kõik on saavutatav ning Kristjaana moenõuandeid ja bloggeri elustiilist natuke. 
 Kui inspiratsioon ammutatud, oli võimalik minna spa mõnusid nautima ja razuli rituaali tegema. Spa oli tõesti ilus, lõõgastav ja rahulik. Proovisin ära ka razuli rituaali, kuid lõpuni ei suutnudki olla, liiga kuumaks läks mu jaoks aga kel huvi, soovitan kindlasti ära proovida. Mullivanni oleksin hea meelega kaasa võtnud ujumisrõnga nagu beebidel, mis hoiab pead veepinnal ja siis  ma oleksingi võinud sinna jäääääääda… Seisin seal ilusa spa basseini kõrval ja tundsin kohe, et tahan sinna abikaasaga koos tagasi minna, sest seda mõnusat lõõgastumist jagaksin temaga suurima rõõmuga. 
Aitäh Moonikale, aitäh CitySpa’le ja suur tänu imelistele esinejatele! 
Beebid said issiga ilusti hakkama ja emme sai korraks kodust välja lõõgastuma – imeline! 

Paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*