Lisatoidu saaga jätkub… Ma ei anna alla!

Mitte et mul valikut oleks, kas annan alla või mitte… M sööb nii kehvasti ikka veel :/ pärast vereproovi andmist selguski, et tema hemoglobiin on alla normi ja KINDLASTI peab nüüd lihale rõhku panema jne jne. Ikka see vana laul. Ma ju püüan! Ma tõesti püüan! Meil on erinevaid lusikaid, erinevaid toite – nii ise valmistatud, kui poe omasid. Proovime ühte ja teistpidi, noo ei söö see väike väänik ja KÕIK! 

Lusikate kogu: kõiki on tegelikult vähemalt kaks. JAH, see viimane on süstal!
Selle süstlaga on siiani olnud kõige suurem õnnestumiste protsent. Järjekorras järgmine on tal tuubist otse söömine. Ma tean, KUI vale see on, et lastakse lapsel tuubist otse imeda, sest nii ei näe ega tunneta ta toitu ja lauakommetest pole mõtet rääkidagi aga ausalt, minu sõna selle peale, et need lauakombed selle tuubi pärast tulemata ei jää! Praegu on oluline talle lisatoit suust sisse saada ja selleks seisan ma kasvõi peapeal! 
Et aga tuubitoidud on vaid poetoidud ja võrdlemisi rahakoti vaenulikud, siis tellisin meile sipsti.ee-st täidetavad toidutuubid, kuhu saab sisse panna enda valmistatud püree. Täiesti geniaalsed asjad on välja mõeldud. Nii lahe on elada meie ajastul, kus lapsevanemaks olemine on niipalju lihtsamaks tehtud erinevate leiutistega. Mu saadetis peaks üsna pea kohale jõudma ja ma kindlasti jagan kogemust! Ma niiiiiiiii väga loodan, et M-ile see idee samapalju meeldib kui mulle 😀 
Osa toitusid palusin tuua üle lahe, sest hinnavahe Eesti poes on kolmekordne 🙁 
Miks üldse poetoitu? Väga lihtne: ma olen ka kõigest inimene ja minu päevas on samuti 24 tundi 🙂 
Kodust väljas käies ei võta ma kunagi oma tehtud toitu kaasa, sest pojaga juhtus nii, et minu kaasa tehtud toit oli halvaks läinud ja ei kõlvanud süüa, pisipoja oli juba ampsu saanud ja oksendas terve õhtu… Õppetund kogu eluks! 

Ja mähkmelaadungi tellisin ka sealt, nüüd peaks natuke aega mähkmetega ühelpool olema, kuigi kulu on märkimisväärne. Ma ei mõista miks see hinnavahe nii üüratu on?! 
Lisatoitu ise tehes toimib ikka veel jääkuubikutrikk, ülimugav ja kiire viis beebile oma tehtud toitu pakkuda 🙂 
Korraga suurem kogus valmis blenderdada ja siis on rahu majas mõneks ajaks. 
Pildil õuna-kõrvitsa püree… Maitseb tatrapudru sees killukese võiga taevalikult! (Minu arvates) 😀 
Paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*