Kodu jaoks

Ma olen täiesti parandamatult, pankroti äärele ajavalt ja varbaotstest pealaeni oma kodu “teenija”. Ma ei saa minna külma kõhuga mööda sisustus ja kodu poodidest. Mulle meeldib sealt haugata inspiratsiooni, avastada allahindluseid ja osta-osta-osta, et teha oma pesa veelgi hubasemaks. Mul ei ole otsest lemmik teemat, ma armastan KÕIKE!

Loomulikult üritan ma kõigest väest jääda mingisugusegi mõistlikuse piiridesse, sest süüa on ka vaja, pärast seda kui ilusad nõud laual on 😃
Eelmisel nädalal oli mul täielik vedamine, et sattusin just parasjagu siis Hemtexi poodi, kui teenindaja tõi välja kuus viimast imeilusat aiatooli patja. Imelise mustriga ja masinpestavad. Nüüd jääb loota et ilm ka halastab umbes juulis, varem ei tahakski, sest enne kui soojaks läheb võiks sünnitamas käia. 
Lisaks jäid mulle sealt näppu veel valged ja roosad küünlad ja loomulikult laua katted – klassikalised, sobivad igaks puhuks.
Ahjaa! Mul on selline kiiks ka veel, et mulle meeldib, kui laual on ilusad, suured salvrätikud ja loomulikult see, et neid kasutatakse 😃 mingist teab-mis-ajast on inimestel jäänud komme, et neid ei julge kasutada, sest need on kaunistuseks ja hinnalised jne jne. Need päevad on läbi! Ja mulle väga meeldib kui saab uusi ja huvitavaid soetada 😉
Seekordsed Hemtexist

Summa oli üüratu muidugi aga ma jäin oma ostudega väga-väga rahule ☺️
Nüüd kui kunagi ilma on siis teen grilli ja istun oma ilusatel toolipatjadel! 
Paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*