Kahene pidu!

No ma ei saa aru, mis värk nendel müstilistel tegelastel meie perega on, kuid nii nagu ka Unemati, kes meile uneliiva ei too, otsustas Ilmataat seekord meie aiapeo ajaks sellise tuule kohale puhkuda, et oh-oh-hooo…Tuul oli tõesti kõva ja nii saigi meie aiapeost siiski toapidu, mis oli mu üks suurimatest hirmudest, sest meie tareke on tõesti tilluke ja kui kohal on 30 inimest, siis võib veidi istumise, astumise ja õhu ruumist puudu jääda. Minu andmetel aga keegi kannatada ei saanud ja elasid peo ilusti üle. Nii, et andke andeks kallikesed, kes tulemata jäid, mul on veidike hea meel ka (nali tegelikult!).

Pidu oli tore ja mullimasina saime ka. Tõime selle koju tigerist ja täna veel töötab. Maksis 15€, tahab saada 6AA patareid(omg!) ja palju mullivedelikku, mida saab osta sealt samast 3€/500ml pudel (kulub umbes 1,5 pudelit 4 tunnise peo peale). 

Dekoratsioonid, ehk siis laste nimetähed ja number kahed tellisin juba mitme kuu eest Alist, kui keegi linki tahab, küsib. Ma poleks eladeski olnud nõus nende eest sellist raha välja käima, mis kohalikes poodides küsitakse. Hinnavahe on vähemalt 10kordne.  Nüüd rändavad need ilmselt edasi järgmiste vajajateni, nii et kel vaja, siis üks kuldne number 2 on veel vakantne. Ahjaa, üks nipp ka, kui hakkate neid täis puhkuma, siis tehke seda kõrre abil, sest materjal on kiljeas ja niisama puhkudes on see väga(VÄGA) vaevarikas.


Lauale panime ise tehtud võileiva tordi, palju-palju puuvilju ja marju ning muffinitest tordi. Puuviljad tellis perepea otse puuviljalaost ja läks veidi liiale, sest kokku oli puuvilju ja marju umbes 70kg ja 93€ eest. Me sööme veel mõnda aega neid puuvilju! 

Lisaks avastasin ma tõelise Martha Stewarti momendi, kui kõik lauale allesjäänud puuviljad/marjad puhastatuna karpidesse ja sügavkülma panin ning nimetasin neid smuutisegudeks.

Muhvinite tort oli tõeline excpetation vs reality aga noh, paremat polnud ka võtta nii et tuli leppida asjaoluga, et vähemalt maitse oli enam-vähem talutav (algus oli väga paljulubav, ausalt!)Piigad ise olid alguses väga šokis kogu sellest kogunemisest kuid mida minutid edasi, seda toredamaks see pidu nende jaoks kujunes. Ükshetk võeti lahti playdooh’i ja plastiliini karbid ning mõned pliiatsidki ja ma taaskord tõdesin, kui hea meel mul on, et remonti pole tehtud 😁. Terve meie elutuba oli jäetud laste pärusmaaks, kuhu me tassisime tervest oma elamisest KÕIK mänguasjad, et peale pidu alles jätte kuuest kastist vaid kaks(veel ei ole saanud sorteerida, kuid varsti-varsti). Minu suurteks abilisteks olid nii mu ema kui ämm, kes olid köögitoimkonnas ja seda suurima heameelega – suur tänu teile mõlemale! 
Kokkuvõtteks oli veidi kitsas, kuid siiski supertore pidu ja ma olen väga tänulik teile kõigile kes te kohale tulite. Proovime siis teinekord aias uuesti 😁.

Piigade jõu-ja ilunumbrid kannan eraldi postitusse, sest siis ma räägin veidi lähemalt ka meie argipäevast ja toimetustest. 

Paid!

Maiken

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*