Emotsioonid lasteaia lõpetamiselt…

Ma hakkan vaikselt oma emaga nõustuma, et mul ei saa nii vana laps olla, et juba lõpetab lasteaeda, ma olen ju ise alles 22 😀 !!! 

Aga fakt on see, et lasteaias oli täna lõpupidu ja minu poeg lasteaiaga hüvasti jättis. Ta kandis täna lausa ülikonda ja nägi väga šikk välja. Kui enne pidu teda riietama läksime siis meil oli üks üsna vaha vestlus viiese tüdrukuga: 
Tüdruk: wau, Riki, sa näed välja nagu päris mees!
Mina ja abikaasa ühest suudt tögades: no ta ju ongi päris mees!
Tüdruk: no nagu ikka suur mees.
Abikaasa: kas nii nagu mina? 
Tüdruk: jaa! 
Ja abikaasa saigi oma komplimendi viieselt välja pinnida 😀 
Lasteaia saal oli imeilusti dekoreeritud mulle väga meeldis, sellega said meie rühma laste emmed imeliselt hakkama! Mina jätsin enda teha seekord ainult tordimoosi ja mahla, sest rohkemaks mul käsi ei jagunud. 
Lapsed laulsid väga ilusti ning õpetajad olid kokku pannud armsa kava. Ma suutsin PEAAEGU terve ametliku osa olla poolkuivade silmadega … Kui õpetajad iga lapse kohta midagi armsat ütlesid ja üks lapsevanem tuletas meelde, kui tänulikud me õpetajatele oleme, sest nemad on meid asendanud ja saanud sellega suurepäraselt hakkama, tulid krokodilli pisarad… 
Nii tore ja nii kurb on see üritus üheaegselt, sest mu lapsel sai juba üks eluetapp läbi ja teine oluline on ees ootamas. Huvitav kas koolis käimine saab lihtsam või raskem olema? 
Aga mõned pildid siis veel tänasest:
Vasakul esinemas ja paremal discol möllamine 🙂
Uhke emmega 🙂
Viks poiss.
Õnnelikud vanemad

Varsti saab terve pere pilti ka 😛

Tervitame kõiki tänaseid lõpetajaid ka mujalt! 
Paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*