Eesti Blogiauhinnad juba ukse ees! 

Kaks nädalat ja kaks päeva! Nii äge, et Eesti Blogiauhinna gaala juba kohe-kohe ukse eest on.

Ma pean endale õlale patsutama tublidusest, sest kleit on õmblemises, täna sai meikariga aeg lukku pandud ja Merka lubas oma lokitangid mu juustes kuumaks ajada. Muidugi niiske ilma korral, on mul tund aega kauem aega kleidiga peelgi ees kekutada. 

Kleit tuleb loomulikult Midi Käsitöölt, materjal juba heaks kiidetud ja mõõdud antud. Kahtlesin algul veidi värvivalikus aga peale proovi sai selgeks, et keda ma ikka lollitan selle neutraalse musta värvivalikuga, tuleb iseendaks jääda. 

Meikari leidsin täiesti kogemata facebooki kaudu ja kui ta mulle ütles, et ta tuleb minu juurde meiki tegema ning pildid oma tehtud töödest saatis, siis ma olin müüdud! Ta ise reklaamib ennast kui usin algaja nii, et ta saab vabalt hakkama! 

Kuna on selgunud, et Meriliinu üks mu kaaslastest on ja temal need lokitangid pihku istuvad, siis leppisime täna kokku, et saan omale mõned krussid juustesse, ehk teeb veidi ilusamaks 😁 lootma peab! Soengut ei säti aga ehk midagi enamat kui mitu päeva kammimata emme-juuksepusapats.

Jalavarjud on minu ainuke mure veel, sest ma ei suuda otsustada, kas tulla kontsal või viisaka madala jalanõuga, et päeva lõpetuseks ikka inimese kombel kõndida jaksaks, mitte poleks nagu äsjasündind vasikas. Ma pole tõesti juba ammu-ammu kontsa kandnud. 

Selle konkreetse päeva teeb veel huvitavaks see, et kuni lõunani olen ma nelja lapsega (üks hoiulaps ka), abikaasa on kuni kell neljani tööl ja hiljemalt kaheksaks tahan ma peol olla 😅 ehk siis ma high-five’in abikaasaga välisuksel ja asun endast smart-casual inimest voolima 😁

VIP piletid taskus, kaaslased olemas, isegi sinnasõidu ratsu kokku lepitud! Tagasi ma veel ei tea kuidas saan aga äkki Uber on mu sõber! 
Ahjaa, räägime ootustest ka? 


Ma Sain eelmisel aastal pereblogide seas seitsmenda koha ja 93 häält. Noh, vahva oleks kui ma ikka seekord 100 häält kätte saaksin,sest pere on mul ka ju päris suur ja igalt ip-lt saab viis korda hääletada, perekond, ma loodan Teie peale!!!! Haahaa! 

Minu ennustuste kohaselt, kuna Henry on nüüd meeste järjestuses, siis võidab Lipsuke. Rohkem ei tee ennustusi, annan oma hääled ka ära ja jään pidu ootama. 

Minu suur tänu teile kõigile, kes te minu blogikest hääle vääriliseks peate ja siia ikka aegajalt satute. Te olete mu motivatsioon! 

Hääletada saab kuni 31.05.2017 ja ikka igalt ip-lt 5 korda 😊 SIIN (LINK)

2 Comments

  1. Ohoh, millised ettevalmistused käivad😮😊. Mina ka minemas Galale, siiani olen suutnud vaid juuksuriaja panna. Kehakatet ega jalavarje pole otsima hakanudki. Edu sulle ja kindlasti tuleb kleit fabulous 👌🏻

    • No eelmisel aastal olid mu ettevalmistused tagasihoidlikud, sel aastal valmistusin tõesti varakult 😁 tahaks selleks üheks sündmuseks olla tõesliselt valmis 😊

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*