EBA emotsioonid ja kingikotike 

Nii, minu kord! 

Ma ei teagi miks enda kogumine nii kaua aega võttis seekord, ilmselt sellepärast, et kuidagi jubedalt pihta läksid kaks sõnavõttu. Esimene oli pereblogide kategoorias võidutsenud Lipsuke, kes ütles, et ta tunneb nagu poleks võitu ära teeninud, sest kogu ülejäänud seltskond kes kandideeris oli nkn kari tonte. Jeez! Aitäh või midagi… 🙄

Ja noh, teine oli Mirjami sõnavõtt. Selline, millist ma temalt iialgi oodanud ei oleks aga ma ei tunne teda isiklikult, vaid blogi vahendusel, ju ma siis eksisin. Igatahes jäi nende mõlema sõnavõtust tunne, nagu ma peaks oma pillid kotti panema ja blogi sulgema, sest nii kõrgele ma nkn ei küündi. Ja üldse kelleks ma ennast pean, et julgen sõna võtta.

[Edit: tegemist on MINU ARVAMUSE JA ARUSAAMISEGA MIRJAMI POSTITUSEST, kui kellelgi arusaamatuks jäi 🙂 ]

Kõik selle ürituse korralduse kohta on juba öeldud, rohkem juurde kaagutama ei hakka. Mul on hea meel, et sellist asja korraldatakse ja et Mari-Leen nii awsome naine on, et olenemata sellest pasarahest, kohamuutustest jms ikka silm särades asja ära teeb! Muah! 


Pilt: õhtuleht

Kui nüüd veidi sellest (s)udust rääkida, mis ümber selle ürituse viimase paari päevaga tekkinud on, siis tahaks appi karjuda. Järsku on kõik hirmsamat moodi moraalijüngrid ja sponsorite toel blogiga veidi lisa teenida oleks nagu surmapatt. Ma ei tea, kas ma olen millestki valesti aru saanud aga minu blogi oli viimati kui ma kontrollisin MINU oma. Ja blogipidamisega ma oma otsustusvõimet kaotanud ei ole. Samuti leian ma, et blogiauhindade jagamist ON VAJA, mis siis kui mingi hunnik “moodsaid” seda boikottida otsustavad, nende loss. 

Veidi positiivsemast küljest siis TE OLETE SUPERÄGEDAD ÜLINUNNUD JA MEGAVAHVAD! 


382 häält on pea neljakordne tulemus, mida ma loota julgesin 💖

Koht oli seitsmes, mis on täpselt keskel ehk siis ei saa muutuda mugavaks ja pingutada on ka veel 😊

Aitäh teile kõigile! Südamest! 


Pilt: Kertu Vahemets

Kes seitsmeseid uudiseid vaatas siis ma võtsin ka hetkeks sõna, seal kõige roosamas nurgas 😁


Meie laua(nurga) seltskond oli ülemõistuse äge, aitäh teile kõigile, see oli tõeliselt lõbus 😁. 

Minu väljanägemine oli mitme tublide inimeste koostöö: 

Make-up: Kristel ma jäin väga rahule, ta tuli mulle koju kätte ja hind oli väga mõistlik.

Soeng: Merka just täpselt selline messy mommy soeng ja sobis suurepäraselt!

Kleit: emme 😁 (aitäh, emps!)

Figuur: minu head hambad 😂 (ma ausalt ei kujutanud ette ka kui suur ma tegelikult olen 😅)! Telekas ja pildid aga räägivad tõde, kahjuks.


Ma olin oma seltskonnale bronninud juba varakult VIP laua, ning kõigile lauas olnutele olid ka kingikotid. 


Pildilt on puudu Vitamin Well vesi, sest see sai enne otsa kui pilti tehti ja noh, taarat ma ju pildistama ei hakanud 😅. Ma pean tunnistama ausalt, ma ei ole väga maitse ega lisanditega veede suurim fänn, sest alati on “maitse” suht hirmus. Selle sama hirmu pärast ma neid väga proovinud ei olnudki. Kuid kuna ükshetk kui peolt koju minema hakkasin oli jube janu siis sinna see vesi kadus, nagu kuumale kerisele ja oli üllatuslikult okei. Kindlasti proovin julgemalt. 

Mana mahl maitses mulle väga, sest ma olen selline porgandimahla armastaja ja suve tulles teen ise ka pressiga porgandi-õunamahla. Muide, aitab kaasa jume tekkimisele 😉

Maiasmoka kommidest on minu lemmikud cappuccinoga aga need olid ka maitsvad, sest ma olen keskmisest suurem kommisõber (ilmselgelt 😅).

Maiustustest oli pakis veel BLOGIT’i šokolaad, Mamac makroonid (i-me-li-sed!) need olid nii armsad, et kahju oli süüagi! Kunagi ma teen omale sellise ägeda päeva, et võtan oma emmedest sõbrannad kampa ja korraldan mõnusa kohvitamise koos makroonide ja suupistetega! Ahh, kui mõnna mõte! 

Avonilt oli kotti pandud ripsmetušš ja küünelakk. Tušši saab mu emps endale, et nii vapralt lapsi valvas, kui mina pidutsesin, sest mul endal on vahelduva eduga pigem pikendused ripsmetel. Aga lakil on küll äge värv ja seda kannavad mu varbamammud ilmselt kogu selle suve 😊

Linea MammaBaby loodustooted pani kingikotti lausa oma pakikese toodetega – duššigeel, šampoon ja magusa mandli õli (mu lemmik!). Selle viimase kasutan ma küll ise ära sest magusa mandli õli on nagale ÜLIMÕNUS! Puru ja Pudi proovivad siis teidi tooteid. 
Ecodenta pistis kotti hambapasta, mis peab oma järge ootama, sest ma just avasin teise hambapasta aga kuna ma lugesin, et see on huvitava maitsega, siis ilmselt paneb poja selle hakkama enne kui ma jaole saan. 

MyChef.ee poolt oli ka sooduskupong, et soodsamalt omale meelepäraseid sööke tellida, kuid kahjuks olen ma Tallinna linnapiirist pea 2km kaugusel ja mina seda kasutada ei saa. 

Küll aga võitsin ma ükskord MyChefi poolt Uulitsa vormiloojate fitness-burgerid ja need olid küll imelised 


Aga tagasi blogiauhindade juurde minnes on mul üsna kahetised tunded, sest teie kõigi armsad hääled olid nii südantsoojendavad, kuid see jama mis ümber selle ürituse kuidagi nii kurvastav. Ma loodan, et saan sellest kurvast osast kiiresti üle ja suudan teid ikka meie tegemistega kursis hoida, sest mul on uue “hooajaga” ikka suured plaanid ning suvi on ju veel ees 😊

Kallistused ja paid! 

Tänulik Maiken

3 Comments

 1. Kas võib-olla oleks pidanud ühe korra veel lugema mu postitust? Mulle küll tundub, et oleks. “Ei küündi kõrgele”, “peaks blogi kinni panema”… ah?

  • Ma olen kogu maailmaparandamise ideega nõus, kuid minule jäi mulje, et need kelle jaoks on oluline EBA-st osa võtta(näiteks minusugune mikroblogija) ja kellele meeldib see melu ja möll ümber selle oleks nagu …. halvemad? Ma ei taha midagi halvasti öelda ja ma ei ütlegi, lihtsalt ma ei oleks oodanud Sinult sellise tooniga postitust. Ma lugesin veelkord kõik kommentaarid ja blogipostituse enda ka läbi, midagi ei muutunud, ikka on tunne, nagu ma oleksin halb inimene, et mulle meeldib EBA-st osa võtta ja ma
   IMETLEN kuidas Mari-Leen kogu selle s*ta kiuste ikkagi asja naerunäol ära teeb. Ma läheksin sinna ütitusele siis ka kui “kingitusi” ei jagataks, sest ma (üritan) näha selle ürituse kõrgemat missiooni – elavdada blogimaastiku, parandada blogikultuuri ning tunnustada tublisid. Tuleb ka tõdeda, et poleks sponsoreid, poleks sellist pidu. Alati saab paremini ja alati ei saagi kõigile meeldida.
   Võibolla oli mu kõige suurema emotsiooni kombo taga ka Lipsukese + Sinu arvamus väga lähestiku ja rohkem polnudki vaja, et pisar tuleks. Väsinud ema emotsioonida ka aga mis seal ikka.
   Õnneks olen ma piisavalt pisike blogija ja suurtel on suva.

 2. Kes selle hinnangu andis, et kõik need inimesed on halvemad? Sina või mina? Ja kui need inimesed on halvemad, kas mina olin ka EBAl osaledes teine, halvem inimene? Kas halb inimene on ka ürituse kinni pannud Henry või näiteks loomeblogides võitnud Miramii, võrratu Kadi ja mulle väga armas Agnes?

  Oma hinnanguid ja väljamõeldud allteksti pea ikka enda omaks, ära seda mulle kaela määri. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*