Beebide postitus

Beebid on 5 nädalat ja mõned päevad peale vanad. Käisime perearsti juures saamas vaktsiine ning mõõtmas-kaalumas. Seekord oli kaasas ka vanem venna kes vahepeal kuueseks sai ja kes samuti kaaluti ja mõõdeti. 

Vaktsiine on alati nii raske lastele teha, sest see on nii valus ja nad alati nutavad nii-nii haledalt. Õnneks oli mul abikaasa ka kaasas ja aitas ühte beebidest lohutada, niikaua kui teine minul süles rahunes. Mitte väga lohutav on muidugi fakt, et nad saavad neid vaktsiine kuni 5. elukuuni igal kuul 🙁 
Kuigi on lapsevanemaid vaktsiinide poolt ja vastu, siis meie pere otsus on, et riiklikud vaktsiinid saavad meie pere lapsed kätte. Lisaks me neid millegiga piinama ei hakka ja hulluks ei lähe. Tasulised vaktsiinid jäävad meist maha.
Mõõdud ka
M 3790g, 53cm
K 4030g, 52cm
Päev-päevalt tekib rohkem juba ärkvel oleku aega, praegu veel ei sega nad oma nutuga teineteist. K on meil üsna ärev beebi, alati näljane ja väga lühikese süütenöötiga. Nutt läheb ülilihtsalt üle väljakannatamatuks hüsteeria kisaks. M on pigem chill beebi, vahest kui kohe kiiresti ei saa tema protesteerimisele reageerida, siis ta otsustab hoopis vait jääda, ringi vahtida või magama jääda. Aga õhtuti on meil häälepaelte treenimise aeg, siis kisatakse elueest 😀 Kõige hirmsam ongi minu jaoks see kui nad korraga kisavad, siis tõesti ei oska kuhugi poole joosta. Tavaliselt aitab siis rinnale panek ning siiani vahest panen nad korraga (sellest ka varsti lähemalt) või laulmine (aitab väga harva ja pigem mind ennast).
Mina sain rohelise tule mõõdukaks treeninguks, kuid pean jälgima enesetunnet ja pulssi. Liiga ei tohi teha, muidu võib mõjuda ka rinnapiima tekkele. Stressata ka ei tohi (haahaa :D). Aga beebid on tõesti veel mõlemad rp peal ja ma tahaksin niikaua kui võimalik seda jätkata, kuigi need kes rpa peale lähevad, magavad öösiti paremini… Noh, kuna ma rohkem lapsi saada ei plaani siis olen enda jaoks mõelnud nii pidi, et viimast korda olen ma kellegi jaoks nii oluline ja mulle meeldib see lähedus oma beebidega. 
Eelmisel nädalal sain ka taaskord rinnapõletiku, koos palaviku ja vappekülma ja nõrkusega. Aga elama jäin, nüüd käin koguaeg ülisoojalt riides ja hoidun tuuletõmbusest – suve meil ju sel aastal veel pole kohale jõudnud (30.07) nii et ma väga imelik ei paistagi 😀 see ilmselt pani väikese põntsu mu piimatootlusele ja pidin ühendust võtma imetamisnõustajaga aga sellest juba uus jutt 🙂

Päikest (haahaa, meil sajab :D)
GG 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*