2 kuud 💕

Tüdrukud said eile juba kahe kuuseks. Kuidas see aeg küll nii kiiresti mööda läheb? Kuigi peab tõdema, et nüüd on lihtsam kui päris alguses. Kaksikutega ju eelnevad kogemused puuduvad 😀 

Esimene päev üksinda kodus oli kõige hirmsam aga siis hakkavad mingil hetkel tekkima juba süsteemid ja harjumused, kuidas mingis olukorras hakkama saada. 
Näiteks kambakas – beebid mõlemad karjuvad korraga. Nüüd olen ma juba suutnud selgeks saada nipi kuidas nad kiirelt koos sülle võtta või nälja korral mõlemale korrusele varunud padjad, et kiiresti imetada. Päevasel ajal saavad nad üldiselt koos süüa, õhtu poole lähevad ajad rohkem individuaalseks. Mingit süsteemi kui sellist ma neile peale ei ole surunud ega üritanud harjutada, süüa saavad siis kui küsivad ja magama jäävad siis kui heaks arvavad. Küll jõuab neid reziime kujundada siis ka kui nad suuremaks kasvavad.  
Ärkveloleku ajal läheb nendega järjest toredamaks, sest vahepeal omakeskis juba siputavad ja toimetavad.
 Nii tore oli, kui M naeratas mulle esimest korda… K võtab veel hoogu 🙂 
Iga päeva on nad järjest kauem ärkvel ja uudistavad maailma. Sügisest läheb meil elu põnevaks sest peame hakkama vennat lasteaeda viima. 
Praegu on nad tublid sööjad ja rinnapõletikuga pole ma vährmalt praegu enam kimpus olnud, kuigi naabrid kratsivad kukalt kui palava ilmaga mina ikka kamsikus beebidega jalutan. Parem karta kui kahetseda. Vankris magavad mõlemad praegu üsna hästi, esimene laps ei olnud üldse vankriga nõus. Nemad magavad hea meelega aga ainult kõhuli 

Kaaluda saame Beebisid ainult kodus, sest arsti ajad on sünnipäevaga 9 päeva nihkes. Aga kodune beebi kaal väidab et:
M 4645g ( 2322g )
K 4880g ( 2422g ) 

Ning riided on 56-62 suurus.


Nautigem viimaseid suvepäevi 😎
GG.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*