10 💕

Kümme kuud on juba mööda läinud sellest imelisest päevast kui meiega liitusid preilid K ja M. Mul aju nagu blokiks seda, et kahe kuu pärast on vaja neile esimese aasta pidu korraldada. See tundub nii kaugel aga ma tean väga hästi tegelikult, et arvestades praegu ajakulgu  on see homme… 

Igatahes, mõõte meil ikka veel pole, sest vahetasime perearsti ja uue juurde pole veel saanud. Ootan juba huviga, sest teisipäev on see tore päev kus selgub, palju piigad kaaluvad ja pikaks nad kasvanud on. 

Aga kümnekuuseks saades on mõlemad jalgadel, unustavad ennast vahetevahel ka ilma toeta seisma. Püsti saab tõusta absoluutselt kõige najal: palli, tooli, õe, venna, kassi jne… Söömine ei ole enam väga suur mure ning vaikselt-vaikselt hakkab tekkima midagi rutiinisarnast. See loomulikult ei tähenda, et magamine meil aset leiaks, seda mitte. mõned ööd on olnud lausa kohutavad aga ma olen selle Unemati kallal nii kaua ja palju juba vingunud, et las ta jääda. 
Lemmik mängud on mitte mänguasjad vaid juhtmed, kulbid, labidad jms.
 Hambaid on ikka veel samapalju, kuigi K-l on hakanud välja tulema ka purihammas, mis ennast igeme küljelt terava nurgana välja on ajanud. M-il on kihvad puha paistes ja sinakad, ilmselt iga hetk hüppab sealt hambake välja. Mõlemal on huvi ise söömise vastu, hea meelega tahavad hoopis ise näpuvahelt juurikat hammustada. Muuseas, see viibki selleni, et ma panen neile uued bloginimed: Puru ja Pudi. Üks toitub ainult purukestest, mida ta igaltpoolt (ma ei saa aru kust) leiab ja teine pudistab absoluutselt kõik asjad molekulideks…
 See ongi taas meie üks paljudest KAKSIKUTE momentidest sarjast kui erinevad nad olla saavad – kui Puru sööb on laud laitmatult puhas, vahetevahel jääb kübemeke siia-sinna, kui Pudi sööb on KÕIK koos, tema on koos, emme-issi, tool,laud jne jne, KÕIK! Erilised lemmikud söögilaual on: melon, kurk, õun, banaan, kanasupp ja beebiküpsised. Jutupaunikud on nad ka ning teineteisele teevad vahetevahel nalja. Kõige hirmsam on see, et nad on hakanud avastama treppi. See tähendab, et trepi ohutuks muutmisega on nüüd kiire :/ Kummut, mis elutoas teleka aluseks, on juba vallutatud, “kaval” ema pani maalriteibiga uksed kinni ja seelest oli kasu täpselt niipalju:

Lemmikmuusika on praegu Pipi plaat ja seda oskavad nad tänaseks ise timmida 😀 

Paid!
GG

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*